بهترین وب سایت ها برای ایده گرفتن انیمیشن 2021

سایت ایده انیمیشن

ساختن یک انیمیشن با کیفیت برای استفاده در لیندینگ پیج ها، کمپین های تبلیغاتی یا کانال های YouTube می تواند به شما در جذب بیننده و تبدیل آن ها به مشتری کمک کند. اگر به دنبال وب سایت برای ایده گرفتن انیمیشن هستید، با ما همراه باشید. در ادامه چند وب سایت را به شما معرفی خواهیم کرد که در آنجا می توانید بهترین ایده ها را بگیرید و یک انیمیشن با کیفیت بسازید.

Motionographer

Motionographer سایت ایده انیمیشن

در داخل سایت Motionographer مقالاتی را خواهید یافت که برای الهام بخشیدن، ایده گرفتن و به چالش کشیدن طراحی شده اند. محتوای این سایت برای طراحان، انیماتور ها و قصه گو های مختلف طراحی شده است. با هر عنوان شغلی که باشید، چیزی برای ایده گرفتن در این پلتفرم خواهید یافت.

به طور کلی Motionographer از استعداد ها و کار های خلاقانه استقبال می کند. تیم اصلی و شبکه ای از مشارکت کنندگان، محتوای خلاقانه طراحان و داستان های ساخت صنایع دستی را به اشتراک می گذارند و سعی می کنند گفتگو هایی را در مورد زمینه ای که دوست دارند، برجسته کنند.

تیم اصلی سایت Motionographer در سال 2016 پلتفرم دیگری برای ایده گرفتن موشن گرافیک به نام Motion Awards را راه اندازی کرد و در کنار وب سایت حرفه ای انیمیشن خود، پیشرفت های چشمگیری داشت.

اگر مهارت کافی در ساخت استاپ موشن ندارید، مطالعه مقاله زیر به شما توصیه می شود


CreativeBloq

CreativeBloq سایت ایده انیمیشن

چه هنرمند باشید، چه طراح و چه انیمیشن ساز، CreativeBloq چیزی دارد که شما را به فکر فرو می برد. برای سهولت در یافتن دقیقا آنچه که در حال حاضر به آن نیاز دارید، محتوای این سایت به مقالات کوتاه متمرکز مانند Inspiration، Advice یا Computer Arts تقسیم می شود. آن ها همچنین مطالب را بر اساس موضوعات مختلف گروه بندی کرده اند.

مطالب اخیر آن ها بر روی انیمیشن متمرکز شده است که موضوعات آموزش SVG، راهنمای انیمیشن به سبک دیزنی و نکات کلی در مورد بهبود مهارت شما را در بر می گیرد. اگر می خواهید مهارت انیمیشن بیشتری کسب کنید، یک تکنیک جدید بیاموزید یا فقط ببینید انیماتور های دیگر چه کار می کنند تا از این وب سایت ایده بگیرید.


Motion Graphics

Motion Graphics سایت ایده انیمیشن

اگر به دنبال ایده خاصی هستید سایت Motion Graphics پر از ویدیو های انیمیشن بارگذاری شده توسط کاربران است که حتی می توانید ویدیو های خود را به آن ها اضافه کنید. شما می توانید در این وبسایت جدید ترین مطالب را مرور کنید و ببینید انیماتور های خلاق دیگر در زمینه شما چه کار می کنند. هیچ چیز شبیه دیدن یک تکنیک جدید انیمیشن نیست که شما را مجبور به امتحان کند.

برای سهولت پیدا کردن ایده، محتوای این وب سایت به دسته هایی مانند تبلیغات، آزمایشی یا موشن تقسیم شده است. به سراغ دسته بندی مورد علاقه خود بروید و نگاهی به آن بیندازید. هرگز نمی دانید چه چیزی را پیدا خواهید کرد.


Stash Media

Stash Media سایت ایده انیمیشن

وب سایت Stash Media برای نشان دادن و برجسته کردن ایده های انیمیشن با کیفیت، موشن گرافیک و جلوه های بصری ایجاد شده است. تیم اصلی آن نقش مهمی را که محتوای درخشان در ایجاد الهام برای خالقان اثر ایفا می کند، درک می کند و آن ها به مقدار زیادی محتوا به شما ارائه می دهند. وبلاگ آن ها (“Inbox”) به طور مرتب تولید کنندگان محتوا با استعداد و کار های با کیفیت بالا را معرفی می کند، بنابراین ارزش بررسی آن را نیز دارد.

Stash Media همچنین دارای یک گزینه اشتراک پولی است که به شما امکان دسترسی به بیش از 5000 پروژه خیره کننده و زیبا و ویژگی ها و مصاحبه های پشت صحنه را می دهد. یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه برای شما وجود دارد که به شما کمک می کند بفهمید آیا این امکانات برای شما مناسب است یا خیر.


School of Motion

School of Motion سایت ایده انیمیشن

اگر به دنبال این هستید که مهارت های انیمیشن سازی خود را به سطح بالایی برسانید یا فقط مشتاق شروع به کار با انیمیشن هستید، سایت School of Motion دارای دوره ها و ایده ها و آموزش های زیادی برای انیماتور ها و طراحان مشتاق در رسانه های مختلف است.

این وب سایت کتابخانه بزرگی از محتوای رایگان را برای علایق شما و همچنین دوره های ممتاز را برای کسانی که به دنبال افزایش مهارت جدی یا تغییر شغل هستند، ارائه می دهد.


Fxphd

Fxphd سایت ایده انیمیشن

اگر آماده آموزش جدی توسط متخصصان موفق در زمینه انیمیشن هستید، Fxphd یک پلتفرم آموزشی اشتراکی است که دقیقاً همان چیزی را که می خواهید به شما ارائه می دهد. با ثبت نام در این وب سایت به کتابخانه موجود در آن که از بیش از 200 دوره، دوره های جدید ایجاد شده در هر ماه و انجمن های خاص برای صحبت با همسالان خود تشکیل شده، بهره مند می شوید.

این سایت مانند Lynda.com اما برای آموزش موشن گرافیک و انیمیشن است. عضویت در دو گزینه وجود دارد، پکیج استاندارد با 79 دلار آمریکا در ماه و پکیج premium با 99 دلار آمریکا در ماه. برای انیماتور هایی که از ابتدا یاد می گیرند، این می تواند گزینه جالبی باشد که باید در نظر گرفته شود.


Greyscalegorilla

Greyscalegorilla سایت ایده انیمیشن

سایت Greyscalegorilla ابزار های متحرک سازی و همچنین محتوای الهام بخشی ایجاد می کند تا شما را در مسیر تبدیل شدن به یک انیماتور حرفه ای قرار دهد. چه از محصولات آن ها استفاده کنید و چه نکنید، محتوای آن ها ارزش یکبار دیدن را دارد.

آن ها آموزش های رایگان، یک خبرنامه ایمیل فعال که حاوی نکات منحصر به فرد است و پادکست رایگان در کنار دوره های premium را دارند. اگر به طراحی موشن یا انیمیشن علاقه دارید، ایده های زیادی در این سایت پیدا خواهید کرد.


The Futur

The Futur سایت ایده انیمیشن

سایت Futur به عنوان پاسخی برای شکست (و هزینه) آموزش طراحی سنتی ایجاد شد. آن ها منابعی را برای دانشجویان، فریلنسر ها، طراحان داخلی و صاحبان آژانس در اختیار دارند. شما با هر پیشینه یا شغلی، چیزی در اینجا پیدا خواهید کرد.

Futur دوره های premium را در زمینه اصول طراحی و همچنین وبلاگ، پادکست و کانال YouTube ارائه می دهد. به هر طرحی که می خواهید بپردازید، می توانید در این وب سایت چیزی پیدا کنید که این محتوا های خلاقانه در اینجا سریع تر پیش برود.

منبع: biteable.com

مقالاتی که شاید برایتان جذاب باشد

فهرست