بنر موشن گرافیک موشن گرافیک همین حالا سفارش دهید اگه دوست داری پیامتو جذاب ، تاثیرگذار و ساده به مخاطبت برسونی،
پیشنهاد ما موشن گرافیک های ممتاز دیزاین برای شماست.

طراحی و ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک نوعی محتوای ویدئویی است که می تواند پیام شما را ساده، واضح و روان به مشتری برساند. شکل گرافیکی موشن گرافیک ها استفاده از رنگ های مختلف، صداهای جذاب، قیمت مقرون به صرفه، آسان بودن انتقال مفهوم به مخاطب باعث محبوب شدن موشن گرافیک ها در چندسال اخیر شده است. تیم ممتاز دیزاین با بیش از 5 سال سابقه در زمینه ی ساخت و تولید موشن گرافیک در خدمت شماست تا تمام آنچه میخواهید به مشتریانتان بگویید را به زیبا و تاثیرگذار ترین منتقل کند. امروزه بسیاری از لوگو ها را می بینید که حرکت می کنند، به این نوع ویدئو لوگو موشن می گویند. در واقع موشن گرافیست ها به لوگو بی جان، جان بخشیده و آن را متحرک می کنند. در بسیاری از سایت ها بنر های متحرکی وجود دارد که توجه مخاطب را به خود جلب می کند، به این بنرها گیف های تبلیغاتی گفته می شود. امروزه به دلیل هزینه ی کم تر، تولید آسان تر و انتقال پیام سریعتر به مشتریان از موشن گرافیک ها استفاده می شود.

تعرفه هزینه طراحی موشن گرافیک

تعیین کردن هزینه در بازار رقابتی امروزه بسیار کار دشواری است. گاها بالا و یا پایین بودن هزینه برای ساخت موشن گرافیک به این دلیل است که مجموعه ای که با آن همکاری می کنید اتاق فکر ندارد و یا تیم ایده پردازی قوی دارند. به این دلیل است که برخی شرکت ها هزینه آن را بسیار بالا و یا خیلی پایین تر از استاندارد می گذارند.
ما در مجموعه ممتاز دیزاین بهترین را برای شما می خواهیم و از تمام توان مان استفاده کردیم تا به شما عزیزان بهترین خروجی را بدهیم. می توانید روی ما حساب کنید.

نمونه کار ها

ارائه طرح نهایی

طرح شما به صورت لایه باز و همراه با چندین خروجی مختلف برای شما ارسال می شود

تسویه حساب نهایی

اکنون که شما طرح را تایید کرده اید و طرح اماده ارسال برای شما است باید تسویه حساب نهایی انجام شود

ارائه پیش نمایش و ویرایش طرح

ما طرح های تولید شده را برای شما ارسال می کنیم تا شما بهترین آن را انتخاب کنید و دوباره طراح آن را ویرایش می کند

ایده پردازی و اجرا

سفارش شما توسط تیم ایده پردازی مجموعه پیاده سازی می شود. سپس به دست طراح می رسد تا چند اتود بزند

قرارداد و واریز بیعانه

جهت اطمینان خاطر شما قراردادی تهیه شده تا تعهدات مان را به شما اعلام کنیم. پس از ثبت قرار داد مبلغی بابت بیعانه واریز می شود

تماس و مشاوره

پس از تماس شما با ممتاز دیزاین، طراحان ما هدف شما از تبلیغ رو شناسایی می کنند و به شما در راستای هدفتان مشاوره می دهند. در ادامه گفتگو بهترین خدمات مورد نیاز شما مشخص می شود
ارائه طرح نهایی
تسویه حساب نهایی
ارائه پیش نمایش و ویرایش طرح
ایده پردازی و اجرا
قرارداد و واریز بیعانه
تماس و مشاوره

لوگو موشن

یکی از جذاب ترین نوع موشن گرافیک که نقش مهمی در موفقیت یک کسب و کار دارد، استفاده از لوگو موشن است. در واقع لوگو موشن نمایش لوگو به شکل متحرک است. علاوه بر اینکه لوگو موشن به صورت جدا به عنوان نوعی از تبلیغات استفاده می کنید، می توانید آن را در همه ی تیزرها و موشن گرافیک های دیگر کسب و کار تان نیز استفاده کنید. پس خیلی مهم است که لوگو موشن شما جذاب، تاثیرگذار و هماهنگ با کسب و کار تان باشد. تیم ممتاز دیزاین با ارائه ی طرح های جذاب برای لوگو موشن و تولید آن ها با کیفیت و قیمت مناسب همراه شماست.

معرفی محصول

یکی از انواع موشن گرافیک معرفی محصول است. در این ویدئو محصول یا خدمت شما براساس یک داستان با استفاده از عناصر متحرک گرافیکی جذاب به مخاطب معرفی می شود. داشتن یک داستان یا استوری مناسب که قبل از معرفی محصول بتواند حس نیاز را در مشتری ایجاد کند و سپس ارائه ی راه حل مناسب که خرید محصول شماست بپردازد، نقش فوق العاده تاثیرگذاری در اقدام مشتری برای خرید یا عدم خرید محصول از شما دارد. نکته ی دیگری که تیم ممتاز دیزاین به آن توجه دارد، داشتن گرافیک مناسب، رنگ های هماهنگ و جذاب، افکت و موسیقی تاثیرگذار است.

اینفوموشن و پرزنتیشن

یکی از راه های آشنا کردن افراد با محصول یا خدمت استفاده از موشن گرافیک های پرزنتیشن هستند. در این نوع موشن گرافیک ما محصول خود را برای مشتری معرفی (پرزنت) می کنیم. اگر در پرزنتیشن بیشتر از نوشته، علامت و آیکون استفاده کنیم یک اینفو موشن یا اینفوگرافیک متحرک ساخته ایم. ممتاز دیزاین از این نوع موشن گرافیک معمولا برای ارائه ی گزارش های سالانه شرکت ها، بررسی مزیت و معایب یک محصول با محصولات رقبا، یا تهیه ی ارائه ی اساتید و مربیان و …. استفاده می کند.

تایپو موشن

یکی از انواع موشن گرافیک است که در آن به جای تصویر و المان، از متن استفاده می شود. در تایپو موشن کلمه ها، عبارات، خط ها و پاراگراف ها با افکت و حرکت هایی جذاب ظاهر می شوند و اطلاعات مورد نیاز را به مشتری می دهند. ممتاز دیزاین پروژه های تایپو موشن خود را با نرم افزار قدرتمند افتر افکت طراحی و تولید می کند. تایپو گرافی فقط مربوط به کسب و کار نیست، شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را که می خواهید به وسیله ی آن به دیگران منتقل کنید.

گیف یا تصاویر متحرک

بیشتر اوقات زمانی که یک سایت را باز می کنید. در قسمت های مختلف صفحه ویدئوهای متحرکی می بینید که معمولا محصول یا خدمتی را تبلیغ می کند. به این تبلیغات گیف یا تصاویر متحرک می گویند. در این تبلیغات رنگ، فونت و نحوه ی نمایش عکس ها و تصویرها نقش زیادی در تاثیرگذاری محصول شما روی مشتری ایجاد می کند. ممتاز دیزاین با طراحی زیبا انواع گیف برای کسب و کارهای مختلف توانسته است تا حد قابل توجهی رضایت مشتری را جلب کرده و باعث سفارش مجدد او شود.

نمونه کار گیف تبلیغاتی
تعداد تدوین اولیه
تعداد ویرایش
تحویل موشن گرافیک نهایی
2 طرح آماده
2 بار
3 روز
2 طرح نیمه آماده
4 بار
5 روز
2 طرح خلاقانه
5 بار
7 روز
فهرست