بررسی رنگ های معرفی شده برای سال 2022 توسط کمپانی های مختلف

رنگ سال 2022

رنگ در افراد مختلف به روش های متمایز طنین انداز می شود. در طول آشفتگی همه گیری COVID-19، برخی افراد به سمت رنگ های خنثی و آرام بخش جذب شدند در حالی که برخی دیگر خود را در رنگ های روشن و نشاط آور شناور کردند. اکنون، همانطور که ما شروع به تصور دنیای پس از همه گیری می کنیم، ترکیب رنگهایی که خانه ها و زندگی های ما را پر می کنند دوباره به طور گسترده ای متفاوت خواهند بود، اما در این میان ترند های خاصی احتمالاً ظاهر می شوند و برخی از کارشناسان از قبل رنگ های برتر سال 2022 را پیش بینی می کنند.

هر سال، شرکت های رنگ و کارشناسان رنگ، انتخاب های خود را برای سایه ای که به بهترین وجه دوره فعلی را در بر می گیرد، معرفی می کنند. انتخاب های آن ها برای رنگ سال اغلب به گرایش های فرهنگی، مد، فناوری و طراحی در سرتاسر جهان بستگی دارد و معرفی ترند های رنگی سال 2022 از هم اکنون آغاز شد است. Better Homes & Gardens آخرین برند بزرگ رنگ است که اخیراً نظر خود را اعلام کرده است. در ادامه ما به بررسی تمام رنگ هایی که برای سال 2022 معرفی شده است می پردازیم و می توانید ببینید آیا این رنگ های پرطرفدار با شما علاقه طنین انداز می شوند یا خیر.

رنگ های معرفی شده توسط پنتون برای بهار و تابستان 2022

رنگ سال پنتون

به گفته کارشناسان موسسه پنتون، رنگ های انتخاب شده برای بهار و تابستان 2022 منعکس کننده آرزوی ما برای حرکت به سوی تعادل است. رنگ های سال 2022 رنگ هایی اند که نیاز ما به راحتی و امنیت را به وضوح نشان می دهند. در عین حال این رنگ های یک حس خوش بینی آزادانه و احساس رهایی را نشان داده و میل ما را برای خودانگیختگی، نشاط و شادی فرو بر می انگیزد.

رنگ های بهار 2022 احساس راحتی و ماجراجویی شاد را از طریق طیفی از رنگ های آرامش بخش و جاودانه، همراه با رنگ های پر نشاط و بازیگوش گرد هم می آورند. این رنگ ها ترندهای جدیدی را هم به همراه دارند که دیگر پایبند قوانین قدیمی مد نخواهد بود. رنگ های بهار 2022 به ما این امکان را می دهند که هر طور که می خواهیم رنگ ها را ترکیب کرده و استایل کنیم. در ادامه تصویری از پالت رنگی سال 2022 پنتون را برای شما قرار داده ایم، البته این پالت رنگ مربوط به ترند رنگی نیویورک پنتون است و ردیف سوم رنگ های بدون فصل و و خنثی سال 2022 اند.

پالت رنگی 2022 پنتون

نکته: رنگ های انتخابی برند های دیگر مورد بررسی ما بیشتر برای طراحی های دکوراتیو می باشند، اگر علاقه ای به این حوزه دارید با ما همراه شوید.

رنگ “Laurel Leaf” از برند Better Homes & Gardens

رنگ انتخابی Better Homes & Gardens

رنگ “Laurel Leaf” گویی یک سایه سبز با کمی گرد و غبار است، که از برگ های اکالیپتوس تقلید می کند. این رنگ منعکس کننده میل تازه ای برای گنجاندن عناصر طبیعت در خانه هایمان است. مکس ویلکر، مدیر سبک برند Better Homes & Gardens می گوید: «در طول همه گیری کرونا، مردم زمان کمتری را در بیرون از خانه سپری می کردند و بیشتر از حیاط خانه و دیگر فضا های باز خانه خود لذت می بردند و اکنون آن سایه های سبز را به داخل خانه نیز اضافه کرده ایم.

ویلکر می گوید: به دلیل احساس ارگانیک و ته رنگ گرم، Laurel Leaf به زیبایی با طراحی های مینیمال و رنگ های کرمی روشن، رنگ های بژ، رنگ های چوبی روشن تا متوسط ​​و گیاهان خانگی برگی جفت می شود. او می گوید: حتی می توانید آن را در اتاق خواب امتحان کنید تا فضایی راحت تر و آرامش بخش تر ایجاد کنید.

رنگ Art and Craft (هنر و صنایع دستی) از Dunn-Edwards

ترند رنگی Dunn-Edwards

“Dunn-Edwards”، رنگی را بر ای 2022 معرفی کرده است که سایه ای گرم و خاکی دارد و نشان دهنده گرایش گسترده تر به طبیعت در طراحی داخلی است. Art and Craft یک رنگ قهوه ای نرم و پیچیده است که غنای چوب گردو را کانالیزه می کند و جلوه ای آرام و زمین گیر ارائه می دهد. سارا مک لین، کارشناس رنگ و استایلیست Dunn-Edwards در یک نشست مطبوعات گفت: “Art and Craft واقعاً رنگی ساده است که نشان دهنده ثبات، راحتی و آرامش است، رنگی که بیانگر چیزی است که همه ما در حال حاضر به دنبال آن هستیم و آن ” رهایی” است.

این رنگ خوش خلق و پیچیده از زیبایی شناسی بوهمیایی دهه 1970 و همچنین ترند کلبه های سنتی امروزی الهام می گیرد. شما می توانید از این رنگ برای هر دیزاینی استفاده کنید حتی می توانید این قهوه ای جذاب را با رنگ های خنثی، روشن و شاداب ترکیب کنید تا آن را روشن تر جلوه دهید. همچنین می توانید رنگ های جواهری پر جنب و جوش را در کنار آن انتخاب کنید تا ظاهری مجلل داشته باشید.

رنگ جدید October Mist اثر بنجامین مور

رنگ سال بنجامین مور

انتخاب بنجامین مور برای رنگ سال 2022 یک رنگ سبز نرم و نقره ای به نام October Mist 1495 معرفی کرده است. این رنگ سبز کم رنگ از ساقه گل تقلید می کند و به عنوان پایه ای برای پالت های رنگی بزرگ تر این برند در سال 2022 عمل می کند. پالت رنگی بزرگ تر سال 2022 این مجموعه شامل 14 رنگ الهام گرفته از طبیعت است که رنگ های مایل به سفید، رنگ های گرم زمینی و رنگ های اصلی تازه را در بر می گیرد.

آندریا ماگنو، مدیر بازاریابی و توسعه رنگ بنجامین مور در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: « October Mist 1495 و پالت رنگی مربوطه به سال 2022 هماهنگی بی دردسر رنگ ها را منعکس می کند و در عین حال ترکیب های منحصر به فردی را برای هر پروژه رنگی ایجاد می کند».

مِه همیشه سبز اثر شروین ویلیامز

رنگ 2022 شروین ویلیامز

Sherwin-Williams رنگ آرام بخش Evergreen Fog SW 9130 یا مِه همیشه سبز را به عنوان رنگ سال 2022 انتخاب کرد. Evergreen Fog یک رنگ خاکستری مایل به سبز است که به معنای دور شدن از رنگ های خنثی سرد و رنگ های جواهری درخشان است که قبلاً بر ترند های رنگی تسلط داشتند.

Sue Wadden، مدیر بازاریابی رنگ در Sherwin-Williams در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “مه همیشه سبز” یک ترکیب پیچیده رنگ برای فضا هایی است که هوس یک سایه ظریف و در عین حال خیره کننده دارند. همچنین Wadden پیشنهاد می کند که این رنگ را با رنگ های خنثی گرم و خاکی، مانند بژ، شتری یا قهوه ای قهوه ای تکمیل کنید. سپس آن را با استفاده از مواد طبیعی از جمله چوب، چرم، جوت و حصیر تکمیل کنید. برای داشتن ظاهری صیقلی و زیبا تر، سعی کنید ترکیبی از روکش فلزی مانند برنج گرم، طلایی روشن یا مشکی مات را ترکیب کنید. می توانید Evergreen Fog را در فروشگاه های Sherwin-Williams در سراسر کشور پیدا کنید.

رنگ های سال والسپار 2022

رنگهای سال والسپار

والسپار به جای نامگذاری یک رنگ منحصر به فرد سال، پالتی از 12 رنگ الهام گرفته از طبیعت را انتخاب کرد که نشان دهنده نیاز فعلی ما برای راحتی و آرامش است. این رنگ‌های سال 2022 شامل رنگ های خنثی گرم، رنگ های پاستلی غبارآلود و آبی و سبز آرامش بخش، از روشن ترین و طیف تا تیره ترین طیف است. هر سایه به دلیل پیوندهایش با طبیعت و توانایی پرورش یک ذهنیت صلح آمیز و خوش بینانه انتخاب شد.

سو کیم، مدیر بازاریابی رنگ والسپار، در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: رنگ های سال 2022 Valspar طیف گسترده ای از رنگ های گرم بر پایه رنگ های طبیعی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند که نه تنها به آرامش اعصاب و تقویت خلق و خوی کمک می کند، بلکه اعتماد به نفسی را در آینده ایجاد می‌کند.»

رنگ سال HGTV Home by Sherwin-Williams به نام Aleutian

رنگ Aleutian

رنگ Aleutian از HGTV Home by Sherwin-Williams مانند یک شلوار جین آبی رنگ و رو رفته که به خوبی پوشیده شده است و تجسم راحتی و آرامش را می رساند. رنگ Aleutian که به رنگ سال 2022 این برند نامگذاری شده است، به عنوان پایه و اساس مجموعه رنگی بزرگ تری در سال 2022 به نام Softened Refuge است.

اشلی بانبری، طراح ارشد رنگ HGTV Home by Sherwin-Williams، در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “برای پالت امسال ترکیبی از رنگ های خنثی ملایم با رنگ های زمینی خاموش و ترکیبی از 10 رنگ مکمل برای ایجاد “حس راحتی و آرامش” در نظر گرفته شده است. این پالت برای ساده کردن انتخاب رنگ برای طراحی خانه کاملاً هماهنگ طراحی شده است.”

رنگ Guacamole از Glidden

رنگ Guacamole

رنگ امسال این برند سایه ای از رنگ zingy نام Guacamole است. این رنگ گویی رنگ سبز آووکادویی رسیده است و رنگ دلپذیری را ارائه می دهد که هم آرامش بخش و هم طراوت بخش است. در یک بیانیه مطبوعاتی، این برند خاطرنشان کرد که جستجو های آنلاین برای رنگ های سبز از سال 2020 بیش از دو برابر شده است، که نشان می دهد مردم به دنبال رنگ هایی هستند که آرامش بخش باشد.

بیایید صادق باشیم اغلب ما طی یک سال و نیم گذشته، به دلیل نیاز به آرامش، رشد مجدد و تجدید قوا پس از گذراندن این برهه زمانی عجیب، آشپزخانه های سبز زیبا و اتاق خواب های الهام گرفته از رنگ های خاکی را در صفحات Pinterest و TikToks خود ذخیره کرده‌ایم.

رنگ سال برند Behr یه نام Breezeway

رنگ سبز 2022

رنگ سال 2022 برند Behr یک سایه سبز خنک و با طراوت به نام Breezeway MQ3-21 است. این رنگ یک رنگ سبز آبی مایل به نقره ای و نرم است. Breezeway به دلیل ارتباط با طبیعت، احساس آرامش ایجاد می کند، اما روشنایی واضح آن می تواند انرژی و سرزندگی را نیز القا کند. اریکا وولفل، معاون رنگ و خدمات خلاقانه بهر، Breezeway را “رنگی که از حس امید بخش تجدید، ترمیم و بهبود استقبال می کند” می نامد.

Breezeway که با ته مایه های سفید روشن و مشکی تند ترکیب شده است، کنتراست فوق العاده و ظاهری تمیز را ارائه می کند که بهترین انتخاب برای ورودی یا آشپزخانه است. این رنگ همراه با کرم ملایم مایل به قهوه ای گرم و رنگ های چوب طبیعی، حال و هوای آرام بخشی به خود می گیرد که در اتاق خواب، حمام و مناطق نشیمن که هدف آن آرامش است، به خوبی عمل می کند.

رنگ زیتونی انتخاب برند PPG

رنگ زیتونی برای 2022

PPG سایه ای ملایم و ارگانیک از سبز به نام Olive Sprig PPG1125-4 را به عنوان رنگ سال 2022 انتخاب کرد. این رنگ یادآور زیتون یا گیاه تسکین دهنده آلوئه ورا یا برگ های مریم گلی مخملی است. رنگ زیتونی برای نشان دادن رشد مجدد و انعطاف پذیری طبیعت انتخاب شد، تا با روش های جدید زندگی پس از همه گیری سازگار شویم.

امی دوناتو، مدیر ارشد بازاریابی رنگ در PPG paint، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: « سازندگان صنایع دستی و طراحان و معماران از پالت های خنثی دیروز دور شده اند و اکنون همه اشکال رنگی را انتخاب می کنند. ما مطمئناً برای تجدید حیات رنگ‌های خوش بینانه اینجا هستیم تا ما را به عصر جدیدی از طراحی خانه هدایت کند.»

منبع:

bhg.com

مقالاتی که شاید برایتان جذاب باشد

فهرست