بهترین پلاگین های جی کوئری برای نمایش کتاب و مجله

بهترین پلاگین جی کوئری نمایش کتاب

پلاگین های flipbook جی کوئری تصاویر، فایل های مستند یا هر متن دیگری را در سایت شما به صورت کتاب نمایش می دهند. شاید شما برای بسیاری از پروژه های خود برای بهبود تجربه کاربری موبایل و یا دسکتاپ به نمایش کتاب در سایت خود نیاز داشته باشید، این پلاگین ها نیاز شما را کاملا پاسخ می دهند. در ادامه چند فلیپ بوک عالی جاوا اسکریپت وجود دارد که به شما امکان می دهد تا به راحتی کتاب های واقعی و دارای انیمیشن ایجاد کنید.

فلیپ بوک های جاوا اسکریپت محتوای شما را در قالب فلیپ بوک دیجیتال با استفاده از جلوه های ورق زدن صفحه، بزرگنمایی و پشتیبانی از انواع محتوا به نمایش می گذارند. CodeCanyon بازاری برای انواع کدها، از جمله ویجت های جاوا اسکریپت ممتاز و پلاگین های جی کوئری است. این بهترین مکان برای یافتن پلاگین های flipbook جی کوئری برای نمایش کتاب است.

1. پرفروش ترین: پلاگین WowBook jQuery Flipbook

پرفروش ترین افزونه جی کوئری WowBook فایل های HTML، تصویر یا PDF شما را به فلیپ بوک هایب با طراحی ریسپانسیو تبدیل می کند. استفاده از این افزونه jQuery flipbook هم از نظر طراحی و هم برای کاربران نهایی آسان است. بیایید به برخی از ویژگی های اصلی آن نگاه کنیم.

پلاگین WowBook Flipbook جی کوئری برای نمایش کتاب

بدون زحمت Flipbook های جاوا اسکریپت ایجاد کنید

افزونه WowBook جی کوئری برای نمایش کتاب سه قالب آماده برای استفاده دارد، بنابراین شما می توانید فلیپ بوک خود را در چند ثانیه ایجاد کنید. از گزینه های طراحی برای سفارشی کردن بیشتر نوار ابزار ریسپانسیو، فهرست مطالب، تصاویر کوچک، ردیف های محتوا به صورت ریسپانسیو و شماره صفحه با HTML و CSS استفاده کنید. تصمیم بگیرید که چگونه بینندگان با فلیپ بوک شما با گزینه های دیگری مانند حالت تک صفحه ای، نمایش اسلاید، لایت باکس و حالت کتاب بدون جلد/غیرقابل بسته شدن ارتباط برقرار کنند.

دانلود WowBook با پشتیبانی کامل از فرمت PDF ارائه می شود، بنابراین این افزونه می تواند لینک های داخلی و خارجی، فهرست ها و متن های قابل انتخاب را مدیریت کند. با پشتیبانی داخلی و صفحه کلید قابل تنظیم و ناوبری با استفاده از اسکرول ماوس، فلیپ بوک شما در پلتفرم های موبایل و دسکتاپ کارایی خواهد داشت.

Flipbook های کاربر پسند

این افزونه کتاب جی کوئری با تمام ویژگی‌هایی که کاربران نهایی در یک ابزار ریسپانسیو برای نمایش انتظار دارند ارائه می‌شود، بنابراین آن ها به طور مستقیم درک می‌کنند که چگونه با فلیپ بوک شما تعامل داشته باشند. گوشه‌های صفحه در حالت hover خم می‌شوند تا کاربران را وادار به تعامل با سند شما کنند. پشتیبانی کامل از لمس، با قابلیت کوچک کردن و دوبار کلیک کردن برای بزرگنمایی، همراه با تغییر اندازه داخلی برای ابعاد مختلف صفحه، لذت بردن از فلیپ بوک را برای کاربران آسان می کند.

از نظر جزئیات طراحی، این پلاگین flipbook جی کوئری به شما امکان می دهد بین دو جلوه واقعی ورق زدن صفحه یکی را انتخاب کنید، بنابراین کاربران شما، کتاب جلد سخت یا جلوه های ورق زدن صفحه را تجربه خواهند کرد. در مرورگر هایی که پشتیبانی صوتی دارند، این افزونه شامل یک جلوه صوتی صفحه‌گردان نیز می‌شود. در نهایت، افزونه WowBook jQuery flipbook به طور کامل در تمام مرورگرهای اصلی پشتیبانی می شود و نیازی به فلش ندارد، بنابراین می توانید مطمئن باشید که flipbook شما به درستی برای بینندگان نمایش داده می شود.

ریسپانسیو

WowBook دارای ویژگی های داخلی برای تغییر اندازه کتاب برای اندازه های مختلف صفحه نمایش است. همچنین دارای پشتیبانی لمسی است، جایی که کاربران می‌توانند برای بزرگ‌نمایی دوبار کلیک کنند. نوار ابزار responsive نیز با اندازه صفحه سازگار است و از بارگذاری تنبل پشتیبانی می کند.

طراحی عالی

اگر برای محتوای خود به نمایش اسلاید نیاز دارید، WowBook شما را تحت پوشش قرار داده است. می توانید کتاب خود را به یک حالت نمایش اسلاید تبدیل کنید و فاصله اسلایدها را پیکربندی کنید. همچنین از چرخش صفحه از راست به چپ پشتیبانی می کند.

2. افزونه Real3D FlipBook jQuery

پلاگین Real3D Flipbook جی کوئری برای نمایش کتاب

Real3D بهترین افزونه جی کوئری برای نمایش کتاب است و همچننی برای ایجاد صفحات تعاملی بسیار عالی است. ویژگی های اصلی این افزونه عبارتند از:

انعطاف پذیری

Real3D فایل های PDF و تصاویر را به صورت سه بعدی فوق العاده نمایش می دهد. همچنین از جستجوی متن، امکان انتخاب عناصر در داخل PDF و دانلود PDF پشتیبانی می کند. می‌توانید هر محتوای HTML را اضافه کنید و صفحات تعاملی را از پیوندها، ویدیوها، پخش‌کننده‌های موسیقی و موارد دیگر ایجاد کنید.

کاملا قابل تنظیم

این افزونه به شما این امکان را می دهد که هر جنبه ای از فلیپ بوک را متناسب با محتوای خود سفارشی کنید. از سرعت صفحه گرفته تا صدای چرخش، زاویه دوربین، نورها و سطوح زوم، شما فقط با تخیل خود محدود هستید. رابط کاربری این افزونه نیز قابل تنظیم است و به شما اجازه می دهد تا یک flipbook بسازید که کاملاً با هر رابطی مطابقت دارد. Real 3D با سه پوسته از پیش تعریف شده و چهار طرح رابط کاربری از پیش تعریف شده ارائه می شود. برخی از جنبه هایی که می توانید سفارشی کنید عبارتند از آیتم های منو، دکمه ها، حاشیه ها و سایه ها.

ریسپانسیو و آماده برای موبایل

پلاگین Real3D فلیپ بوک های ریسپانسیو را ایجاد می کند که می تواند برای هر صفحه یا پست کاملاً مناسب باشد. همچنین بر روی هر دستگاهی کار می کند، بنابراین کاربران تلفن همراه شما تجربه مشابهی با کاربران دسکتاپ دارند.

3. افزونه Diamond FlipBook جی کوئری

پلاگین Diamond Flipbook جی کوئری برای نمایش کتاب و روزنامه

پلاگین Diamond FlipBook جی کوئری برای نمایش کتاب یک برنده همه جانبه است، از سبک بودن و سهولت استفاده گرفته تا انعطاف پذیری نهایی در نمایشگر های مختلف را ارائه می دهد. انیمیشن های جذاب و واقع گرایانه آن بر اساس کتابخانه Turn.js ساخته شده اند. افزونه Diamond FlipBook روی هر دو طرح‌بندی واکنش‌گرا و غیر ریسپانسیو کار می‌کند. با استفاده از این افزونه، می توانید از پهنای فلیپ بوک استفاده کنید که به بهترین شکل با سایت شما مطابقت داشته باشد، چه طرح بندی شما واکنش گرا باشد یا نه.

همچنین، این افزونه به شما امکان می دهد اسناد با هر طول صفحه ای را آپلود کنید، بنابراین هنگام ساخت فلیپ بوک خود محدودیتی ندارید. گزینه های نمایش مانند نوار ابزار، ابزارهای زوم و پیوندهای عمیق همگی قابل تنظیم هستند، بنابراین شما کنترل کاملی بر نتیجه نهایی دارید.

با بارگذاری تنبل و بدون نیاز به فلش، این پلاگین flipbook جی کوئری برای نمایش کتاب سریع ترین و مطمئن ترین عملکرد را برای بینندگان وب سایت شما فراهم می کند. در صورتی که برای دستیابی به مخاطبان هدف خود به آن نیاز داشته باشید، همراه با پشتیبانی YouTube، عملکرد راست به چپ نیز در آن در دسترس است. به روز رسانی رایگان به این معنی است که فلیپ بوک شما عملکرد زیبایی برای شما ارائه می دهد که قدیمی نمی شود و در زمان و تلاش شما صرفه جویی می کند.

4. پلاگین Newspaper Flipbook جی کوئری

پلاگین Newspaper Flipbook جی کوئری برای نمایش کتاب و روزنامه

افزونه Newspaper Flipbook جی کوئری به دلیل پشتیبانی از برچسب ها در صفحات توضیحات متمایز است. پشتیبانی تمام تگ‌های عنوان از h1 تا h6، پاراگراف، پیوند، لیست‌های مرتب و نامرتب و عناصر img، از جمله hover به راست و چپ برای تصاویر را شامل می شود.

فلیپ بوک که به راحتی در تمام صفحه های دستگاه و مرورگر های مدرن کار می کند، می تواند صفحات PDF را بدون نیاز به تبدیل آن ها به فایل JPEG بخواند. برای این کار از یک کتابخانه PDf.js استفاده می کند. به لطف بارگذاری تنبل، صفحات فلیپ بوک سریع بارگذاری می شوند.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب که قابل ذکر است، پشتیبانی روزنامه‌های flipbook برای زبان‌های RTL مانند فارسی و عربی است که به آن اجازه می‌دهد صفحات را به زبان‌های عربی، عبری و سایر زبان‌ها بخواند. این فلیپ بوک جی کوئری با قالب وردپرس آوادا نیز سازگار است.

بهترین ابزار های رایگان Flipbook جی کوئری

بهترین ویژگی‌ها در فلیپ‌بوک‌های ممتاز CodeCanyon یافت می‌شوند، اما اگر بودجه کمی دارید، گزینه‌های رایگان عالی نیز وجود دارد. بیایید به چند پلاگین رایگان جی کوئری برای نمایش کتاب نگاهی بی‌اندازیم که به شما امکان نمایش محتوای تعاملی غنی را می دهد.

Yumpu

پلاگین رایگان Yumpu جی کوئری برای نمایش کتاب

Yumpu یک سرویس آنلاین رایگان است که به انواع کسب و کار ها اجازه می دهد تا به راحتی کتاب های فلیپ بوک ایجاد کنند. Yumpu به کاربران این امکان را می دهد که فایل ها را آپلود کرده و محتوا را در وب سایت خود به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، مطالب را می توان توسط موتورهای جستجو مانند گوگل ایندکس کرد.

Turn.js

پلاگین رایگان Turn.js جی کوئری برای نمایش کتاب

Turn.js یک کتابخانه جاوا اسکریپت با ظاهری مدرن است که به کاربر اجازه می‌دهد تا فلیپ‌بوک‌های PDF ریسپانسیو ایجاد کنند. همچنین با دستگاه های iOS مانند iPad و iPhone سازگار است. سایر ویژگی ها عبارتند از:

  • API ساده و قدرتمند
  • صفحات به صورت پویا از طریق درخواست های Ajax بارگذاری می شوند
  • در مرورگر های قدیمی کار می کند

BookBlock

Book Block یک پلاگین منبع باز jQuery است که به شما امکان می دهد با ورق زدن صفحات، کتابچه ای برای پیمایش در آیتم های آن ایجاد کنید. دارای ویژگی های زیادی است تا اطمینان حاصل شود که بازدیدکنندگان شما هنگام مرور محتوای شما تجربه خوبی دارند. ویژگی های آن عبارتند از:

  • پوشش های سایه ای که محیط واقعی تری ایجاد می کند
  • می توانید محتوا را به صورت افقی یا عمودی ورق بزنید
  • پشتیبانی از راست به چپ برای تصاویر پس زمینه

منبع: code.tutsplus.com

مقالاتی که شاید برایتان جذاب باشد

فهرست