بهترین برند های خارجی آبرنگ برای هنرمندان مبتدی و حرفه ای

بهترین آبرنگ خارجی

اگر شما یک هنرمند آبرنگ هستید یا قصد دارید یادگیری آن را شروع کنید، باید ابتدا مقداری اطلاعات راجع به وسایلی ک قرار است با آن ها کار کنید، جمع آوری کنید. مهم ترین ابزار شما برای کار، رنگ های آبرنگ هستند. در این پست قصد داریم بهترین برند های خارجی برای آبرنگ را در سطح های مبتدی و حرفه ای بررسی کنیم. همراه ما باشید تا بهترین انتخاب با توجه به بودجه و نیاز خود را پیدا کنید.

پس از مدت ها تحقیق متوجه شدیم که برند آبرنگ Schmincke بهترین رنگ آبرنگ برای هنرمندان حرفه ای است. رنگ‌ های آبرنگ Schmincke نه تنها دارای درجه‌ بندی عالی نور هستند، بلکه غلظت بالای رنگدانه‌ های آن‌ ها به هنرمندان کنترل بیشتری بر لایه‌ های نقاشی می‌ دهد. یکی دیگر از جنبه‌ های مهم هنگام آبرنگ‌ سازی. این است که باید تقریباً با نیاز رنگ هر کسی مطابقت داشته باشد.

وقتی نوبت به بررسی برند های آبرنگ برای مبتدیان می‌ رسد، آبرنگ‌ های Winsor & Newton Cotman بهترین گزینه بود. برخی مجموعه های Winsor & Newton نه تنها با بسیاری از برند های درجه یک حرفه ای در لیست ما رقابت می‌ کنند، بلکه می‌ توانند رنگ‌ های زنده ای را با قیمتی مقرون به صرفه به شما بدهد. بهترین جایگزین برای آبرنگ های برند کاتمن، آبرنگ های ون گوگ Royal Talens بودند.

مناسب برایبرند آبرنگ
مبتدی و حرفه ایWinsor & Newton
مبتدیPrima Marketing
مبتدیReeves
مبتدیVan Gogh
مبتدیDaniel Smith
مبتدی و حرفه ایSennelier
مبتدیGrumbacher
حرفه ایHolbein
حرفه ایM. Graham
حرفه ایRembrandt
حرفه ایSchmincke

بهترین آبرنگ های خارجی

آبرنگ های Winsor & Newton Cotman

بهترین آبرنگ - Winsor & Newton Cotman

Winsor & Newton سالهاست که نامی تثبیت شده و بسیار مورد توجه در دنیای هنر بوده است. کیفیت رنگ های آبرنگ آن ها چه در سطح حرفه ای و چه در سطح مبتدی بسیار عالی هستند. سری آبرنگ های Cotman توسط جامعه هنری به طور کلی توصیه شده است، نه تنها به دلیل درجه پایداری نور باورنکردنی I یا II (که نشان می دهد بسیار خوب یا عالی است)، بلکه ماندگاری آن ها نیز به همان اندازه چشمگیر است.

با توجه به این نمودار ارائه شده توسط Winsor & Newton، می توانید مشاهده کنید که تمام رنگ های موجود در سری Cotman، در رتبه بندی ماندگاری AA یا A (فوق ماندگار یا دائمی) قرار می گیرند:

بهترین آبرنگ - Winsor & Newton Cotman

با چنین رتبه‌ بندی‌ هایی است که بسیاری از هنرمندان حرفه‌ ای همچنان در تمام طول حرفه‌ شان به آبرنگ‌ های Winsor & Newton Cotman تکیه می‌ کنند، آن‌ ها دقیقاً مناسب بیشتر مبتدی های آبرنگ هستند و آبرنگ های سری Cotman در بین آن ها، بهترین آبرنگ های خارجی محسوب می شوند. در هر دو شکل، می توانید این آبرنگ ها را مطابق با ترجیحات خود خریداری کنید.

حتی اگر این آبرنگ ها به صورت مجموعه ای عرضه می شوند، شما می توانید تیوب ها را به صورت جداگانه از خرده فروشی ها با قیمت بسیار مقرون به صرفه خریداری کنید. شما می توانید این آبرنگ ها را در مجموعه‌ های 6، 10، 12، 14 و 24 تایی، را تهیه کنید که نه تنها متناسب با بودجه شما باشد، بلکه رنگ‌ های کافی برای شروع کار را نیز داشته باشد.

ویژگی های مثبت

 • نور پایداری و ماندگاری عالی
 • ایده آل برای مبتدیان و متوسط
 • می توانید دوباره پر کردن تیوب ها را به صورت جداگانه خریداری کنید
 • رنگ های زنده
 • بافت ریز
 • مقرون به صرفه

ویژگی های منفی

 • پرکننده های مصنوعی (به کاهش هزینه کمک می کند)

آبرنگ Prima Marketing Watercolor Confections

بهترین آبرنگ - آبرنگ Prima Marketing Watercolor Confections

این ست استارتر کلاسیک برند Prima Marketing دارای تمام موارد ضروری برای نقاشی با آبرنگ است. در این مجموعه با 12 نیم تب، نه تنها تمام رنگ‌ های کلیدی را خواهید داشت که تقریباً در هر نقاشی از آن ها استفاده می‌ کنید، بلکه ویژگی‌ های شفافیت خود رنگ برای یک مجموعه مبتدی چشمگیر بود.

مانند آبرنگ های Cotman، تب های موجود در مجموعه Classics را می توان به صورت جداگانه هم از دیجیکالا یا برخی فروشگاه های خرده فروشی خریداری کرد. این نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه شما به عنوان یک هنرمند می شود، بلکه اگر به دنبال رنگ خاصی در قطعه خود هستید، می توانید به راحتی آن را دوباره پر کنید. در وتقع این یکی از ویژگی هایی است که این آبرنگ را به یکی از بهترین آبرنگ های خارجی تبدیل می کند.

ویژگی های مثبت

 • مجموعه ای عالی برای مبتدیان
 • مقرون به صرفه
 • می توانید آن را مجدد به صورت جداگانه پر کنید
 • طراحی هوشمندانه پالت

ویژگی های منفی

 • هیچ رتبه بندی پایداری یا نور ارائه نشده است

آبرنگ های تیوبی Reeves

بهترین آبرنگ - آبرنگ های تیوبی Reeves

ریوز از سال 1766 در مرکز دنیای هنر قرار داشته و متعلق به کولارت است (همان شرکتی که دارای برند های هنری مختلفی از جمله Winsor و Newton است). مانند شرکت هم رده خود Winsor & Newton، ریوز یک پیشنهاد کاملاً عالی از 24 رنگ مختلف را در این مجموعه تیوب آبرنگ نسبتاً بزرگ 10 میلی لیتری ارائه می دهد.

با چنین پیشنهاد رنگی گسترده ای، معمولاً انتظار دارید مبلغ زیادی بپردازید، با این حال، کاملا برعکس است. با قیمتی حدود 15 دلار (در زمان انتشار)، این مجموعه قطعاً یک انتخاب عالی برای آن دسته از هنرمندان مبتدی ای است که می‌ خواهند وارد دنیای آبرنگ شوند اما لزوماً نمی‌ خواهند هزینه بالایی را بپردازند.

هر چقدر این مجموعه گسترده باشد، هنوز کمبود هایی دارد. مانند اکثر مجموعه هایی که به شکل تیوب هستند، شما یک پالت یا برس مخلوط کردن همراه با آن دریافت نمی کنید. به غیر از لوازم جانبی، رنگ های داخل این محصول مطمئناً پاپ می شوند و البته قوام ترکیب رنگ قابل کنترل است.

ویژگی های مثبت

 • مجموعه مقدماتی عالی برای مبتدیان
 • 24 رنگ سرزنده
 • قیمت مناسب به نسبت کیفیت

ویژگی های منفی

 • بدون برس استارت
 • بدون پالت ترکیب
 • رنگ ها را نمی توان به صورت جداگانه خریداری کرد

آبرنگ های تیوبی Royal Talens Van Gogh

بهترین آبرنگ - آبرنگ های تیوبی Royal Talens Van Gogh

این رنگ های آبرنگ با کیفیت که به عنوان رویال تالنز که نام آن هنرمند هلندی پست امپرسیونیسم، وینسنت ون گوگ، قابل تشخیص است، جزو بهترین‌ آبرنگ های خارجی ای هستند که می‌ توانید با قیمت پایه پیدا کنید.

در حالی که به اندازه مجموعه 24 تایی آن ارائه شده توسط ریوز خوب نیست، مجموعه 12 رنگی از تیوب های 10 میلی لیتری آن، رنگ های بسیار زنده ای تولید می کند که با اکثر رنگ های حرفه ای در لیست ما رقابت می کند. نه تنها می توانید به راحتی این رنگ ها را با هم ترکیب کنید تا رنگ های زیبا تری تولید کنید، بلکه هر یک از رنگ های آبرنگ موجود در این مجموعه دارای مقاومت نور عالی (بالاترین امتیاز ممکن) هستند.

بهترین آبرنگ - آبرنگ های تیوبی Royal Talens Van Gogh

این موضوع تضمین می‌ کند که رنگ‌ هایی که روی کاغذ آبرنگ قرار می‌ دهید تا سال‌ های آینده به همان اندازه سرزنده باقی می‌ مانند. ثانیا، و شاید مهمترین چیز برای شما، کیفیت شفافیت این رنگ ها است.

هنگام استفاده از آبرنگ های ون گوگ، می توانید به افکت های بسیار ظریفی دست یابید که اتمسفر فوق العاده ای را در نقاشی های شما ایجاد می کند. این ست علاوه بر مجموعه 12 تایی تیوب، یک برس نایلونی گرد سایز 6 به همراه یک پالت پلاستیکی با ناحیه ترکیب رنگ دریافت خواهید کرد. اگر بودجه کافی دارید، این یکی از بهترین کیت های آبرنگ خارجی برای مبتدیان است.

ویژگی های مثبت

 • مقاومت نوری عالی
 • شفافیت رنگ های حرفه ای
 • قوام خوب

ویژگی های منفی

 • نسبتا گران است

آبرنگ های تیوبی Daniel Smith Introductory

بهترین آبرنگ - آبرنگ های تیوبی Daniel Smith Introductory

در حالی که برخی از هنرمندان ممکن است استدلال کنند که شما برای هر رنگی که قصد استفاده از آن را در اثر خود دارید به یک تیوب نیاز دارید، این مجموعه از آبرنگ های مقدماتی برند دانیل اسمیت رویکردی کاملاً مخالف دارد. این مجموعه که تنها شامل 3 رنگ گرم و 3 رنگ سرد است، مسئولیت تبدیل شدن به یک هنرمند مدبر را از طریق ترکیب کردن رنگ ها بر عهده شما می گذارد.

در حالی که ترکیب کردن (در بیشتر موارد) باعث ایجاد رنگ‌ های تیره‌ تر می‌ شود، رنگدانه‌ های ریز آسیاب شده دانیل اسمیت دقیقا برعکس عمل می‌ کنند. سرزندگی آن‌ ها همراه با استحکام و شفافیت فوق‌ العاده آن‌ ها باعث می‌ شود رنگ‌ هایی حرفه ای با قیمتی مبتدی داشته باشید. در حالی که این مجموعه فقط دارای 6 رنگ کلیدی است، دانیل اسمیت در واقع طیفی از بیش از 235 رنگ را در کل ایجاد می کند!

بنابراین، اگر این 6 رنگ را دوست دارید، به راحتی می توانید با خرید تکی آن ها، بهتر صرفه جویی کنید. مجموعه آبرنگ مقدماتی دانیل اسمیت یک مجموعه بدون لوازم جانبی است، بنابراین انتظار نداشته باشید که یک قلم مو یا پالت اولیه را در آن پیدا کنید، باید آن ها را جداگانه خریداری کنید. همچنین این ویژگی ترکیب نیمه حرفه ای که در مورد آن وجود دارد، آن را به یکی از بهترین آبرنگ های خارجی تبدیل می کند.

ویژگی های مثبت

 • بهترین رنگ در کلاس تیوب
 • امکان ترکیب تقریباً هر رنگی با این 6 تیوب استارتر
 • ایده آل برای کسانی که پس زمینه نقاشی دارند
 • می توانید تیوب هایی که تمام شده اند را دوباره خریداری کنید

ویژگی های منفی

 • بدون قلم مو یا پالت

آبرنگ Sennelier La Petite Aquarelle

بهترین آبرنگ - آبرنگ Sennelier La Petite Aquarelle

شرکت فرانسوی Sennelier مجموعه کاملاً قابل توجهی از آبرنگ های نیم تب برای مبتدیان دارد. این آبرنگ ها نه تنها کمی سرزنده تر از بقیه می درخشند، بلکه سرزندگی خود را با تقریباً تمام رنگ های موجود در کیت حفظ می کنند که درجه مقاومت نوری عالی را ارائه می دهند. همانطور که در نمودار رنگ آن ها مشخص شده است:

بهترین آبرنگ - آبرنگ Sennelier La Petite Aquarelle

برخلاف ست مقدماتی دانیل اسمیت که بررسی کردیم، این مجموعه 24 رنگی برای مخلوط کردن رنگ ها فضایی دارد، که به شما امکان می دهد کاملاً روی نقاشی تمرکز کنید. با این حال، برای آن دسته از هنرمندانی که به دنبال انتخاب رنگ دقیق برای ترجیح خود هستند، خوشحال خواهید شد که بدانید پالت آبرنگ Sennelier با یک منطقه ترکیب شدن ارائه می شود (که باعث صرفه‌ جویی در هنگام خرید مجموعه می‌ شود).

ویژگی های مثبت

 • رنگ بندی های گسترده
 • منطقه ترکیب رنگ بزرگ
 • قیمت منصفانه

ویژگی های منفی

 • بدون برس

آبرنگ های تیوبی Grumbacher Academy

بهترین آبرنگ - آبرنگ های تیوبی Grumbacher Academy

در حالی که ما اخیراً عاشق برند gesso Grumbacher شدیم، مجموعه آبرنگ مقدماتی آن ها در مجموعه گسترده ای از رنگ ها، به همان اندازه چشمگیر است. این مجموعه حاوی یک پالت پلاستیکی برای ترکیب کردن رنگ ها به همراه یک برس است.

12 رنگ موجود در کیت نقاشی این آبرنگ با غلظت خوبی جاری می شود و نتایج شگفت انگیز و سرزنده ای ایجاد می کند. در حالی که استحکام و قوام رنگ باورنکردنی است، چیزی که ما واقعاً دوست داشتیم راهنمای رنگ در وب سایت Grumbacher بود. این راهنمای مفید نه تنها به شما رتبه بندی نور پایداری در ASTM را می گوید، بلکه اطلاعات رنگدانه ها را نیز فاش می کند.

به عنوان مثال، اگر از Alizarin Crimson استفاده می کردید، رنگ دقیق استفاده شده PR83 بود. بنابراین، اگر تصادفاً از رنگ میانی رنگ خاص شما تمام شد، می توانید به فروشگاه بروید و کد رنگ (PR83) را با برند های دیگر بخرید و تطابق رنگی بسیار نزدیکی دریافت کنید (ثبات، غلظت رنگدانه و عملکرد ممکن است متفاوت باشد.). در حالی که ممکن است برای برخی این کار خیلی بزرگ به نظر نرسد، اما برای هنرمندانی که به دنبال نقاشی یک قطعه در مقیاس بزرگ هستند، این شماره مرجع بسیار مهم است.

در نهایت، برای کسانی که به دنبال ارتقاء رنگ‌ های سری آکادمی خود هستند، Grumbacher یک رنگ سطح حرفه‌ ای را با سری Finest Watercolor خود ارائه می‌ دهد. این رنگ‌ ها تمام ویژگی‌ های حرفه‌ ای مانند شفافیت بهتر و تراکم رنگدانه بالاتر را دارند، معمولاً می‌ توانید آن رنگ‌ ها را به‌ صورت جداگانه در خرده‌ فروشی‌ های آنلاین نیز خریداری کنید. این آبرنگ نیز یکی از بهترین آبرنگ های خارجی است.

ویژگی های مثبت

 • با کیفیت ترین رنگ ها برای مبتدیان
 • مقاومت نوری عالی
 • به راحتی به سطح حرفه ای ارتقا می یابد
 • شامل قلم مو و پالت

ویژگی های منفی

 • ممکن است برای برخی بسیار گران باشد

سخن آخر

اگر برای اولین بار است که آبرنگ را شروع می کنید، پول خود را برای لوازم حرفه ای هدر ندهید. در حالی که آن ها می توانند فوق العاده برتر از آبرنگ های مبتدی باشند، وقتی صحبت از ساخت هر شکلی از اثر هنری می شود، چه رنگ روغن، اکریلیک، و چه آبرنگ، همه چیز در مورد استعداد هنرمند است که واقعا مهم است.

در حالی که ما هرگز نمی‌ خواهیم لوازم ارزان یا پایین‌ تر مانع یک هنرمند مصمم شود، اما وقتی صحبت از آبرنگ می‌ شود، مهمترین جنبه مقاومت در برابر نور، شفافیت یا غلظت رنگدانه رنگ نیست، بلکه استعداد هنرمند است. امیدواریم این پست برای شما مفید بوده باشد. همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید به پست دیگر ما در مورد آموزش تکنیک های بسیار مهم نقاشی پاستل برای مبتدیان مراجعه کنید.

منبع: createlet

مقالاتی که شاید برایتان جذاب باشد

فهرست