Adobe InDesign چیست؟ آشنایی کلی با نرم افزار ایندیزاین

InDesign - ایندیزاین

Adobe InDesign نرم افزاری دارای پتانسیل و ویژگی های خیره کننده ای است که طرح بندی پروژه ها را تقویت می کند. برای موفقیت در برنامه های طراحی آینده بر یادگیری ریز و درشت تمرکز کنید. در زیر تجزیه پیچیده توابع اساسی و پیشرفته ایندیزاین آورده شده است.

InDesign چیست؟

Adobe InDesign ابزاری نرم افزاری است که برای ایجاد پروژه های چاپی و دیجیتالی گسترده از جمله مواردی مانند روزنامه ها، کتاب ها و بروشور ها استفاده می شود. ایندیزاین معمولاً توسط طراحان گرافیک مورد استفاده قرار می گیرد، اگرچه استفاده از این ابزار برای بازاریابان نیز امری غیرمعمول نیست.

قالب استاندارد فایل برای InDesign INDD است – فایل رسمی پرونده ایندیزاین. هر زمان پروژه ای با InDesign ذخیره می شود ، به صورت INDD خواهد بود. Adobe ایندیزاین بسیار قابل دسترسی است، برنامه ریزی شده برای کاربران هر دو سیستم عامل Mac و Windows و برای هر دو کار می کند.

InDesign چیست؟

اصول InDesign

Adobe InDesign برخی از جذاب ترین بروشور ها، پوسترها و کارت های بازرگانی را ایجاد می کند. پروژه های InDesign در دو قالب دیجیتالی و چاپی مخاطبان را مجذوب خود می کند. این نرم افزار انتشار دسک تاپ، طیف گسترده ای از مطالب را شامل طراحی دقیق و گرافیک می کند. سازمان ها، هنرمندان و طراحان گرافیک همه باید اصول ایندیزاین را درک کنند.

نرم افزار Adobe InDesign در هر دو سیستم عامل Windows و Mac عملیاتی است. به سرعت بسیاری از انواع فایل های تصویری رایج را وارد می کند. ایندیزاین هنگام ایجاد پروژه هایی با چندین صفحه بهینه است. ایده های اصلی نرم افزار را یادداشت کنید تا ارزیابی کنید چگونه می توانید طراحی های زیبا و حرفه ای ایجاد کنید.

اصول InDesign

ویژگی های پیشرفته مهم

عملکرد های پیچیده باعث بهبود محتوا و حرفه ای بودن طراحی می شوند. برای اطمینان از موفقیت در پروژه و تحقق کمپین های طراحی، پیچیدگی های Adobe InDesign را بیاموزید. بررسی توابع خاص نرم افزار شروع خوبی برای بهبود طراحی پروژه است. در زیر سه ویژگی مهم است که کاربران پیشرفته به طور معمول به آن ها مراجعه می کنند:

  • عملکرد صفحه اصلی: اگر پروژه ای به انتشار یک طرح چند صفحه ای نیاز دارد، نرم افزار پیش فرض باید InDesign باشد. این به این دلیل است که صفحات را به طور خودکار شماره گذاری می کند و عملکرد صفحه اصلی را فراهم می کند. با این کار کاربران می توانند صفحات متعدد را با استفاده از یک ویرایش، ویرایش کنند.
  • تغییر اندازه محتوا در فریم ها: بخش مهمی از InDesign تغییر اندازه محتوا است. علاوه بر این، یادگیری تغییر اندازه محتوا جدا از اندازه قاب کمک بزرگی به تکمیل پروژه ها می کند. برای حفظ یکپارچگی تصاویر و تغییر صحیح انتشارات، حتماً اندازه محتوا را تغییر دهید.
  • استفاده از ادغام ها: این احتمال وجود دارد که سیستم هایی که از قبل استفاده می کنید از ویژگی ادغام با Adobe InDesign برخوردار باشند. به عنوان مثال مدیریت دارایی دیجیتال Canto، امکان لینک مستقیم از InDesign به کتابخانه مدیریت دارایی دیجیتال را فراهم می کند. برای ساده سازی پروژه ها، ادغام هایی از این دست را بیشتر بررسی کنید.
فایل خروجی ایندیزاین

برای پیشبرد پروژه های InDesign این عناصر را کاوش کرده و آن ها را به مجموعه خود اضافه کنید. اگرچه این عملکرد های اساسی برای افزایش آشنایی با ایندیزاین است، اما آن ها تنها آغاز یک روند مداوم برای تسلط بر سیستم هستند.

زمان استفاده از ایندیزاین

با یادگیری اینکه چه کار هایی با استفاده از سیستم ایندیزاین به بهترین شکل انجام می شود، کمپین هایی را که از پسوند فایل InDesign استفاده می کنند زودتر پیدا کنید. نکته کلیدی ای که باید بخاطر بسپارید طراحی با متن زیاد از مشخصات InDesign است. این مجموعه از نشریات ایجاد می کند که باید با استفاده از نرم افزار تکمیل شود، از جمله مواردی مانند کتاب، پوستر و مجله.

وقتی پروژه چندین صفحه ای است، ایندیزاین باید اولین نرم افزاری باشد که از آن استفاده می کنید. همانطور که قبلاً توضیح داده شد، به دلیل عملکرد های شماره گذاری خودکار و صفحه اصلی، در پروژه های چند صفحه ای عالی عمل می کند. کافیست دانش خوبی در مورد Adobe InDesign به دست آورید تا کمپین های طراحی آینده خود را آغاز کنید. با درک این سیستم مهم ویژگی های ارزشمندی را به پروژه ها اضافه می کنید.

مقالاتی که شاید برایتان جذاب باشد

فهرست