بهترین نرم افزار های طراحی تیشرت که باید بشناسید!

نرم افزار طراحی تی شرت

وقتی صحبت از طراحی تیشرت می شود، شما دو گزینه اصلی دارید، خودتان آن را با استفاده از ابزار های طراحی گرافیکی مانند Adobe Illustrator طراحی کنید یا از نرم افزارهای ساخته شده برای این کار استفاده کنید. خبر خوب این است که بسیاری از نرم افزار های رایگان برای طراحی تیشرت وجود دارد که می توانید استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم برخی از بهترین برنامه های طراحی تیشرت رایگان را به شما معرفی کنیم.

نرم افزار های طراحی تیشرت

Adobe Photoshop

یکی از نرم افزار های هم خانواده Adobe Photoshop ،Adobe Illustrator می باشد که از Illustrator همه کاره تر است. اگر چه نمی توانید در آن اشکال برداری ایجاد کنید، اما طیف وسیعی از ابزار ها را برای ایجاد جلوه های جالب روی تصاویر با کیفیت بالا در اختیار دارید و می توانید چاپ DTG را انتخاب کنید.

نرم افزار Adobe Photoshop

Adobe Illustrator

اکثر حرفه ای ها Adobe Illustrator را به عنوان نرم افزار طراحی های مورد علاقه خود انتخاب می کنند. دلیل اینکه Illustrator برای طرح های چاپ تیشرت بسیار عالی است این است که از بردار هایی استفاده می کند که می توانید آن ها را با هم ترکیب کرده و تغییر دهید تا تصاویر لایه ای، لوگو ها و تایپوگرافی ایجاد شود.

از آنجا که Illustrator یک نرم افزار حرفه ای است، درک نحوه عملکرد آن سخت است و از آنجا که نرم افزار پیچیده ای است، ممکن است طول بکشد تا افراد مبتدی بفهمند هر ابزار چگونه کار می کند و چه قابلیتی دارد.

در ادامه چند نرم افزار طراحی تیشرت که می توانید به صورت آنلاین از آن ها استفاده کنید را معرفی می کنیم.

نرم افزار Adobe Illustrator

Custom Ink

Custom Ink به شما امکان می دهد طرح تی شرت ایجاد کرده و همه را در یک ابزار داشته باشید. هنگام طراحی یک طرح روی صفحه، می توانید متن، تصاویر و گرافیک های سفارشی اضافه کنید.

این برنامه دارای تعداد زیادی تصویر است که به شما کمک می کند از سبک لوگوی ورزشی گرفته تا ایموجی است را شروع کنید. فقط کافی است تصویر را روی پیش نمایش پیراهن بکشید و رها کنید و تغییرات را مشاهده کنید.

نرم افزار طراحی تیشرت Custom Ink

یکی از بهترین ویژگی های این نرم افزار تی شرت آنلاین این است که دارای یک شبکه پشت زمینه است که اطمینان می دهد، متن و عناصر تصویر شما در مناطق امن چاپ برای اندازه ها و سبک های مختلف پیراهن قرار دارند. بقیه رابط کاربری آن نیز بسیار زیبا است.

نکات مثبت:

 • آسان برای استفاده
 • گزینه های گرافیکی قوی
 • امکان اضافه کردن نام و شماره برای تیم های ورزشی

نکات منفی:

 • برای شروع به یک ایده اساسی از طراحی خود نیاز دارید.
 • پس از ایجاد طرح، باید پیراهن هایی را از این وب سایت سفارش دهید.

Design a Shirt

Design a Shirt یکی دیگر از نرم افزار های تی شرت رایگان است که در وب سایت ساخته شده است و به شما امکان می دهد پیراهن سفارش دهید. این ابزار ها به شما امکان می دهند تصاویر و متن را روی همه رنگ ها و سبک های مختلف پیراهن ها اضافه کنید.

نرم افزار Design a Shirt

بهترین ویژگی این ابزار ایده گالری است که شامل برخی از الگو های اساسی است که به شما در شروع پروژه طراحی تیشرت کمک می کند. همچنین شامل جستجو برای نوع پیراهن برای شروع پروژه ها می باشد. این نرم افزار ترکیبی از کلیک برای قرار دادن و کشیدن و رها کردن است.

نکات مثبت:

 • می توانید طرح را روی صفحه نمایش ببینید.
 • رنگ پیراهن را به دلخواه تغییر دهید و طرح خود را روی آن پیاده سازی کنید.

نکات منفی:

 • رابط کاربری زیاد جالب نیست.
 • شما باید پیراهن هایی را از این وب سایت خریداری کنید.

Print Shop

Print Shop by Design Hill به شما امکان می دهد طرح های تیشرت سفارشی ایجاد کنید که برای شما چاپ و ارسال می شود. این برنامه از ابزار های کشیدن و رها کردن و برخی از ابزار های کلیک استفاده می کند. گزینه های template مواردی هستند که این نرم افزار طراحی تی شرت را متمایز می کند. می توانید آثار هنری را از یک گالری آماده اضافه کنید و هرگونه سفارشی سازی دیگری را که ممکن است داشته باشید، در آن قرار دهید.

نرم افزار طراحی تیشرت Print Shop

نکات مثبت:

 • Templates ها طراحی را آسان می کنند.
 • ابزار کیفیت چاپ و کیفیت گرافیک را چک می کند.

نکات منفی:

 • رابط کاربری زیاد جالب نیست.
 • اگر آماده وارد کردن طرح یا استفاده از یکی از template های آنها نیستید، استفاده از آن دشوار است.
 • شما باید پیراهن هایی را از این وب سایت خریداری کنید.

PlaceIt

Placeit یکی از ابزار های طراحی واقعی در این لیست است و نیازی به خرید پیراهن ها پس از طراحی ندارد، اما همه طرح های تیشرت رایگان نیستند. این نرم افزار تی شرت از نظر template ها دارای بهترین گزینه های طراحی شده است و هنگام استفاده از طرح های سفارشی، رابط کاربری آن آسان است. سپس می توانید طرح خود را برای استفاده در هر کجا که دوست دارید ایجاد کنید.

برنامه طراحی تیشرت PlaceIt

نکات مثبت:

 • رابط کاربری آسان
 • کلیپ آرت بهتر از جایگزین ها
 • می توانید تیشرت را در هر مکانی سفارش دهید

نکات منفی:

 • طرح ها روی مدل پیراهن نیستند تا بتوانید ببینید.
 • همیشه رایگان نیست.

گزینه های دیگر

یک گزینه دیگر در مورد نرم افزار های طراحی تیشرت رایگان این است که یک template یا الگو را دانلود کنید، آن را در هر ابزاری که می خواهید سفارشی کنید و سپس آن را در چاپگر آپلود کنید. این گزینه نیمه سفارشی به زمان و کار بیشتری نیاز دارد، اما به اکثر طراحان در هنگام کار روی طراحی تیشرت امکان می دهد، بر روی طرح مورد نظر خود کنترل داشته باشند. اگر ایده ای درباره آنچه می خواهید داشته باشید دارید، اما زمان زیادی ندارید، این گزینه عالی است.

نتیجه

اکنون که لیستی برای انتخاب دارید، باید ذهن خود را به کار انداخته و بهترین طرح جدید تی شرت را ایجاد کنید. اگرچه هر نرم افزاری مزایا و معایب خود را دارد، اما این شما هستید که تصمیم می گیرید کدام یک برای شما مناسب است.

منبع: designshackadvanceprintwear

مقالاتی که شاید برایتان جذاب باشد

فهرست