بهترین تصویرگران 2021 که می توانید از آثارشان الهام بگیرید

بهترین تصویرگران 2021_دایرکتوری تصویرگری

اگر به تصویرگری علاقمند هستید و می خواهید یک همکار حرفه ای در این زمینه پیدا کنید، یا دنبال یک تصویر برای ایده گرفتن هستید؛ راه حل ممتاز دیزاین برای شما، دایرکتوری تصویرگری است. این مجموعه یک سایت و یک کتاب است که به صورت سالیانه صدها تصویرگر را از میان بهترین تصویرگران انتخاب و آثارشان را معرفی می کند.

از این جا به بعد کار شما برای ارتباط با آن ها و دیدن آثارشان بسیار ساده است. کافی است نام آن ها را در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، پینترست، دریبل، بیهانس و… جستجو کنید و اکانت آن ها را فالو کنید. ممتاز دیزاین در این مقاله براساس سلیقه ی خود بهترین تصویرگران 2021 را که پیش بینی می کنیم در سال 2021، تاثیر زیادی بر آثار دیگران هنرمندان داشته باشند به شما معرفی می کند.

در مقاله ویژگی های یک طراح موفق به مواردی اشاره کردیم که بتوانید با تقویت آن ها در خود به عنوان یک طراح یا تصویرگر در حرفه ی خود موفق تر عمل کنید.

بهترین تصویرگران 2021

بهترین تصویرگر 2021_ هلن گرین (HelenGreen)

هلن گرین به دلیل توانایی اشنه تنها در ثبت تصاویری مشابه در پرتره هایش بلکه شخصیت و زندگی سوژه‌هایش و داستان و حس سرگرم کننده درون سوژه‌هایش بسیار محبوب است. او در طیف وسیعی از شبکه‌های اجتماعی کار می کند. این اثر او پرتره متحرک از دیوید بووی است.

بهترین تصویرگران_ کارلوتا نوتارو(Carlota Notaro)

کارلوتا نوتارو یک هنرمند مقیم ایتالیا است. در معرفی صفحه ی اینستاگرامش خودش را به عنوان دوستار تصاویر، انیمیشن ها و سگ ها توصیف می کند و این کاملا در آثارش مشهود است. چرا که او در بسیاری از آثارش حیوانات را به تصویر کشیده است.

رنگ های ملایمی که برای اجرای خلاقیتش استفاده می کند، برای افرادی که عاشق تکنیک‌های هنری هستند، بسیار جذاب است. اگر به حیوانات علاقمند هستید حتما کارلوتا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید، چون شما را به دنیای جادویی اش با حیوانات می برد.

بهترین تصویرگر2021_کارلوتا ناتارو
بهترین تصویرگر2021_کارلوتا ناتارو

بهترین تصویرگر 2021_ الکساندر اندی زولوتیک (Alexander Andi Zolotic)

تصویرگری اندی ما را به یاد کارهایی می اندازد، که وقتی بزرگ شدیم، آن ها را فراموش کردیم. مانند اهمیت بازیگوشی و خود انگیختگی در کارهایی که انجام می دهیم. او ما را به دورانی بر می گرداند که حوض ها مثل دریا به نظر می رسیدند، حیوانات صحبت می کردند و درخت مورد علاقه ما، خانه دوممان بود.

تصاویر او کودکان را به خواندن تشویق می کند و شخصیت های او آرامش و روحیه ی ماجراجویانه تام سایر را دارند. آثار او پر از جزئیات شگفت انگیز و ترکیب بندی های جالب است. ما مطمئن هستیم زمان اندی هنوز فرانرسیده است و ما درک کافی برای لذت فراوان از کارهای او را نداریم. احتمالا به زودی شاهد زنده شدن شخصیت های او در انیمیشن ها باشیم، چون اکثر شخصیت های او برای دویدن و پرواز آماده هستند.

بهترین تصویرگران 2021_ الکساندر اندی زولوتیک
بهترین تصویرگران 2021_ الکساندر اندی زولوتیک

بهترین تصویرگر 2021_ یینگ لی (Ying Li)

یینگ لی یک تصویرگر مقیم جورجیا، ایالات متحده آمریکا است که دوست دارد، جنبه های مختلف زندگی را در آثارش کشف کند. در حال حاضر مدرک MFA را در رشته تصویرسازی در کالج هنر و طراحی ساوانا می گذراند. او در آثارش از پرداختن به روابط از راه دور تا فعالیت های ورزشی را پوشش می دهد، به علاوه یینگ یک انیمیشن ساز است.

بهترین تصویرگران 2021_ یینگ لی
بهترین تصویرگران 2021_ یینگ لی

بهترین تصویرگران 2021_ ودران کلمنز (Vedran Klemens)

ودران کلمنز یکی از بهترین و تاثیرگذارترین تصویرگران جهان است. او مقیم کراواسی است و وقت خود را صرف خلق شخصیت های بامزه می کند و قبل از اینکه آن ها را بکشد، به خوبی درباره ی آن ها مطالعه می کند.

فداکاری بسیار زیاد ودران برای خلق تصاویر واقعا شگفت انگیز است. او همچنین در معرفی زیبایی ها و فرهنگ کشور خود به جهان بسیار ماهر است. تصاویر او مانند کارت پستال های قدیمی یوگسلاوی گرم و رمانتیک هستند. پوینتیلیسم (تصویرگری با نقطه چین) و هنر نائیف ( نگاه تصویرگر به پیرامون خود) دو جهتی هستند که او به شدت دنبال می کند.

آثار او مکانی است که هنر باستانی و مدرن با هم ترکیب می شوند، و تصویر ترکیبی معجزه آسا و زیبایی را به وجود می آورد. همه ی این ها این مسئله را توجیه می کند که چرا ودران در بین تصویرگران دیگر بسیار تاثیرگذار است.

بهترین تصویرگران 2021_ودران کلمنز
بهترین تصویرگران 2021_ودران کلمنز

بهترین تصویرگر 2021_ جنیفر دیونیزو

جنیفر دیونیزیو با نمایندگی Debut Art، یک تصویرگر فریلنسر کانادایی در لندن است. تحصیلات او در رشته تصویرسازی دانشگاه متروپولیتن بوده است. در حال حاضر او نقاشی های دستی بسیار دقیق و زیبایی با مداد و جوهر خلق می کند، بعد آن ها را رنگ آمیزی کرده و با هنر تصویرگریی دیجیتال کامل می کند.

زیبایی شناسی متمایز او محصول الهام گرفتن او از مجموعه عظیم تصاویرش از اوایل، اواسط و اواخر قرن است. جنیفر تحت تاثیر فیلم نوآر، رازهای پالپ و داستان های علمی تخیلی، ترکیبات جوی با اعماق پنهان طراحی می کند که با هر گذر خود را متفاوت نشان می دهد.

بهترین تصویرگران 2021_ جنیفر دیونیزو
بهترین تصویرگران 2021_ جنیفر دیونیزو

بهترین تصویرگر 2021_ گوردون روو

گوردون روو یک تصویرگر فریلنسر متولد تورنتو و یک طراح است و نماینده Shannon Associates است. آثار او از کارتون و فیلم های زمان کودکی اش الهام گرفته شده است. زمانی که سال‌های اولیه کارش را صرف طراحی کمیک و نقاشی برای دوستانش کرد. از آن زمان او دامنه هنری خود را به نقاشی دیجیتال، نقاشی اکرولیک، نقاشی گواش، پرتره و طراحی از زندگی گسترش یافته است. امروزه او برای چندین مشتری برجسته در صنعت موسیقی تصویرسازی برجسته در صنعت موسیقی تصویرسازی و کارگردانی هنری انجام می دهد. از دیگر علایق او می توان به هیپ هاپ، جاز و فیلم اشاره کرد.

بهترین تصویرگران 2021_ گوردون راو
بهترین تصویرگران 2021_ گوردون راو

بهترین تصویرگر 2021_ پیت لوید

پیت لوید یک تصویرگر ایرلندی شمالی است که در مادرید، اسپانیا زندگی می کند. کار او با ترکیب بندی های دستی شروع می کند ، سپس با هنر طراحی دیجیتال آن را تکمیل می کند. او با الهام گرفتن از فیلم، کتاب، کمیک و طبیعت (در حماسی ترین حالت) دوست دارد از رنگ های جسورانه و بازی با نور برای خلق درام و فضا استفاده کند.او نماینده Rapp Art است و مشتریان او عبارتند از Paramount Pictures، Steelarchive و Popular Mechanics.

بهترین تصویرگران 2021_ پیت لیوند
بهترین تصویرگران 2021_ پیت لیوند

بهترین تصویرگر 2021_ پگی وبر(Paige Weber)

پگی وبر یک تصویرگر مستقل است و شهرت او با برند Gumption بیشتر بخاطر پرتره هایش از حیوانات، انسان ها و تجسم مجدد گرافیکی اش از تابلوهای نئونی کهن، پر جنب و جوشش است پگی دارای مدرک BFA طراحی را از دانشگاه ایالتی بویز در سال 2008 و کارشناسی ارشد تصویرسازی را در آکادمی هنر دانشگاه در سال 2018 است. او در حال حاضر در پوکاتلو ، آیداهو زندگی و کار می کند.

بهترین تصویرگر 2021_ پگی وبر
بهترین تصویرگر 2021_ پگی وبر

بهترین تصویرگر 2021_ بکی گلندینینگ (Becky Glendining)

بکی گلندینگ یک تصویرگر ساکن بریتانیا است که به عنوان یک تصویرگر جلد و کاور، رنگساز و هنرمند داخلی در پروژه هایی از جمله: Edmoon Lewis، Penultimate Quest، Rolled& Told، و چندین کاور برای Pinguin Rondom House کار کرده است.

بهترین تصویرگران 2021_ بکی گلدینینگ
بهترین تصویرگران 2021_ بکی گلدینینگ

بهترین تصویرگر 2021_ جوشا دانکور (Josha Dankor)

جوشا دانکور یکی از بهترین تصویرگران چالش برانگیز هویت نژادی است. جوشا تابستان امسال در رشته تصویرسازی از دانشکده هنر و طراحی کاردیف فارق التحصیل شد. اودر حال حاضر به عنوان عضو ABF Step Change در دانشکده متروپولیتن کاردیف مشغول به کار است. تصاویر او پرتره، نقاشی منظره و تصویرگری است. نکته حائز اهمیت در آثار او تلاشش برای درک چالش برانگیز هویت نژادی و فرهنگی خود است.

بهترین تصویرگر 2021_ جوشا دانکور
بهترین تصویرگر 2021_ جوشا دانکور

بهترین تصویرگر 2021_ سارا آرنت (Sara Arnett)

سارا آرنت در زیمباوه بزرگ شده و اکنون در بریتانیا مستقر است، به خاطر چاپ های رنگارنگش که از عشقش به گل، شاخ و برگ و مناظر الهام گرفته شده است، شهرت دارد. او همچنین بر چسب لباس خود را دارد و لباس ها و منسوجات چاپی می سازد. سارا نماینده آژانس راش است.

بهترین تصویرگر 2021_سارا آرنت
بهترین تصویرگر 2021_سارا آرنت

بهترین تصویرگر 2021_ آردن وون هایگر (Arden Von Haeger)

آردن وون هایگر دانشیار تصویرگری و استاد کالج هنر و طراحی ساوانا در نشویل است. او رنگ و نور را با هم در می آمیزد تا بیننده را در روایتی از احساسات و داستانبه حرکت در بیاورد. در تصویرگری او هر شخصیت و عنصر به عمد انتخاب شده و به دقت در جای خود قرار داده شده است. تصاویر آردن هر بیننده را دعوت می کند تا سفر شخصی اش را به اشتراک بگذارد.

بهترین تصویرگران 2021_ آردن وون هیگر
بهترین تصویرگران 2021_ آردن وون هیگر

بهترین تصویرگر 2021_ جین نیولند (Jane Newland)

جین نیولند یکی از بهترین تصویرگران 2021 است.او یک تصویرگر مستقر در نورویچ بریتانیا است. او نماینده آژانس روشن است. آثار جین به روشنی استعداد خلاق او را نشان می دهد. مرور آثارش دقیقا سیر تحول بینش او را نشان می دهد.

صورتی و سبز پررنگی که جین در آثارش استفاده زیادی از آن ها می کند، به کارهای او عمق بی نظیری می بخشد و مخاطبان را عاشق دنیایی می کند که او در آثارش به تصویر کشیده است.

بهترین تصویرران 2021_ جین نیولند
بهترین تصویرران 2021_ جین نیولند

بهترین تصویرگر 2021_ توفانمی یوسولو (Tofunmi Yosola)

توفانمی یوسولا یک تصویرگر و هنرمند تمام وقت ساکن انگلستان است. او از خطوط عجیب و غریب و رنگ های زنده استفاده می کند. هم در پروژه های شخصی و هم در کارهای مشتری اش که در بخش تحریریه، تجاری و انتشاراتی اتفاق می افتد، چشم اندازها را زنده کند.

بهترین تصویرگران 2021_توفامی یوسولا
بهترین تصویرگران 2021_توفامی یوسولا

بهترین تصویرگر 2021_ اولیویا والر(Olivia Waller)

اولیویا والر نماینده فولیو در لندن، تصویرگر و چاپگر مستقر در برایتون است. آثار او در آثارش طراحی، کلاژ و چاپ را ترکیب می کند تا بتواند صحنه هایی بی نظیر از شخصیت های برجسته و جشن های زنان را به تصویر بکشد. پیشینه ی او در چاپ، بافت ها و تکنیک های مختلفش، سبک او را منحصر به فرد می کند. اولویا مشتریان تبلیغاتی و برندینگ هم دارد و با Airbnd، واشنگتن پست، ایستایلیست و m&s نیز همکاری می کند.

بهترین تصویرگران-اولویا والر
بهترین تصویرگران-اولویا والر

بهترین تصویرگر 2021_ سوروس لیان (Severus Lian)

سوروس لیان یک تصویرگر تایوانی است که اکنون در تایپه مستقر است. او در سال 2020 از دانشکده هنر کمبریج فارغ التحصیل شده و توانسته است جوایز متعددی را کسب کند. سوروس در پروژه های تجاری و شخصی مختلف از جمله تصویرسازی آزاد، کتاب سازی و نمایشگاه های هنری انفرادی کار می کند.

بهترین تصویرگران 2021_سوروس لیان
بهترین تصویرگران 2021_سوروس لیان

بهترین تصویرگر 2021 _ جیک هاوکینز (Jake Hawkins)

جیک هاوکینزیکی از بهترین تصویرگران ساکن لندن است. او همچنین در تلگراف طراح دکوراسیون داخلی است. شهرت جیک هاوکینز بخاطر کارهای بازنمایی و مفهومی است. جیک با مدرک لیسانس تصویرسازی از دانشگاه فالموث، استاد به کارگیری استعاره های بصری در زیبایی شناسی است.

بهترین تصویرگران 2021_ جیک هاوکینز
بهترین تصویرگران 2021_ جیک هاوکینز

بهترین تصویرگر 2021 _ اکسیتونگ وانگ (Xuetong Wang)

کار اکسیتونگ وانگ در کمپین های تبلیغاتی، بسته بندی و سرمقاله ها سراسر جذابیت و پیچیدگی است. انتخاب بافت ها و انتخاب رنگ های هوشمندانه اش در کنار تایپو گرافی جذابش در فضای سرزنده و با شخصیت قرار می گیرد. مشتریان او Google، Android، The Travelers Magazine او همچنین نماینده Folio است.

بهترین تصویرگر 2021_ اکستینگ وانگ
بهترین تصویرگر 2021_ اکستینگ وانگ

بهترین تصویرگر 2021_ ماجا آندرسن (Maja Andersen)

ماجا آندرسن در ایالات متحده و از پدرو مادری دانمارکی به دنیا آمد. او در جوانی نسخه دانمارکی (جوراب بلند پیپی) را با تصویر اینگرید ون نیمانم دریافت کرد، این کتاب و هنر فولکلور بین المللی از آن زمان تا به حال الهام بخش او بوده است. ماجا بعد از فارغ التحصیلی با مدرک BFA از کالج هنر و طراحی کلمبوس، اوهابو در Hallmark Cards در کانزاس سیتی، میسوری مشغول به کار شد.

زمانی که در هالمارک بود، کارت های تبریک مختلف را تصویرگری می کرد. آن ها شامل کارت های تاشو پاپ بعدی بود. تصاویر او همچنین روی کتاب های هدیه، بسته بندی و پوشاک استفاده می شود. سبک ماجا بافت گرافیکی است. شاید امروز از نظر موضوع کمی عجیبب و غریب به نظر برسد. او از طراحی خطی با رنگ های محدود لذت می برد و نماینده آژانس روشن است.

 بهترین تصویرگران 2021_ ماجا آندرسن
بهترین تصویرگران 2021_ ماجا آندرسن

بهترین تصویرگر 2021_ ماریاجو لوستراجو

ماریاجو ایلوستراجو در رده (استعدادهای جدید) چندین بار برنده جوایز تصویرگری جهانی شده است. ماریاجو یک تصویرگر اسپانیایی است که به تازگی مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته تصویرسازی کتاب کودک در دانشگاه آنگلیا راسکین گرفته است.

بهترین تصویرگران 2021_ ماریاجو لوستراجو
بهترین تصویرگران 2021_ ماریاجو لوستراجو

بهترین تصویرگر 2021_ جکی بستمن (Jackie Bestman)

جکی بستمن متولد کانادا است و قبل از اقامت در تورنتو در هلند و آفریقای جنوبی بزرگ شد. طراحی و رنگ آمیزی از سنین بسیار پایین جزئی از زندگی او بوده و باعث شد تا در کالج هنر آنتاریو در تورنتو تحصیل کند. او بعد از فارغ التحصیلی فریلنسر شد و روی شیوه ی زندگی، تصویرسازی مد ،همچنین جلد کتاب و بسته بندی متمرکز شد. در چند سال گذشته جکی تصاویری از پرندگان و مردم را نقاشی کرده است.

او می گوید: من همیشه در حال بررسی راه های جدید برای پاپا کردن تصاویرم هستم.

بهترین تصویرگر 2021_ جکی بستمن
بهترین تصویرگر 2021_ جکی بستمن

بهترین تصویرگر 2021_ جان جی کابوای (John Jay Cabuay)

یکی دیگر از بهترین تصویرگران جهان، جان جی کابوی است. جان جی کابوای نماینده Rapp Art یک تصویرگر ساکن شهر نیویورک است. تصویرسازی های او روی جلد روزنامه ها، مجلات و جلد های کتاب در سراسر جهان به چشم می خورد. او فارغ التحصیل موسسه فناوری مد است. او معتقد است یادگیری نحوه ی طراحی از مدل به او کمک کرد تا بتواند در جهات مختلف رشد کند و به اوکمک کرد تا جاهات مختلف رشد کند.

همچنین به او فرصت داد تا مهارت های خود را در بازارهای قاره های مختلف از ژاپن تا آفریقای جنوبی نشان دهد. او اخیرا در کتابی از تاشن به نام 100 تصویرگر معرفی شد، کتابی که درباره 100 تصویرگر مهم در سراسر جهان است.

بهترین تصویرگر 2021_ جان جو کابوی
بهترین تصویرگر 2021_ جان جو کابوی

بهترین تصویرگر 2021_ سام واگستاف

سام واگستاف تصویرگر اهل یورکشایر شمالی است و در مدرسه هنر منچستر تحصیل می کند. او قبلا در رشته عکاسی و طراحی گرافیک تحصیل کرده استو اکنون به عنوان تصویرگر در رسانه های فیزیکی و دیجیتال فعالیت می کند. یکی از دلایل شهرت او نقاشی های زیبایش او با قلم و جوهر است.

بهترین تصویرگران 2021_ سام واگستاف
بهترین تصویرگران 2021_ سام واگستاف

بهترین تصویرگر 2021_ آنا روپرچت (Anna Rupprecht)

آنا روپرچت یک هنرمند و طراح گرافیک ساکن برلین است. او عاشق رنگ های قوی، حروف چاپی غیر معمول، چاپ روی صفحه، طراحی سوئیسی و تصویرسازی ژاپنی است. او پس از فارغ التحصیلی با لیسانس هنر، به عنوان فریلنسر برای خود و مشتریان مختلفش کار می کند.

بهترین تصویرگران 2021 آنا روپرچت
بهترین تصویرگران 2021 آنا روپرچت

بهترین تصویرگر 2021_ آلیس پاتولو (Alice Pattullo)

آلیس پاتولو فارغ التحصیل برایتون است و اکنون در لندن کار می کند. آثار آلیس الهام گرفته از آثار فولکلور، آشغال ها و انواع و اقسام کتاب های تاریخی جزایر بریتانیا است. او با ترکیب کارهای تجاری با تولید چاپ های هنری زیبا، نماینده آژانس تصویرگری مرکزی است.

بهترین تصویرگر 2021_ آلیس پاتولو
بهترین تصویرگر 2021_ آلیس پاتولو

بهترین تصویرگر 2021_ سیندی کانگ (Cindy Kang)

سیندی کانگ هنرمند و تصویرگر سئول در کشور کره است. سیندی برای دنبال کردن علایق خلاقانه اش به نیویورک رفت و در سال2018 توانست BFA تصویرسازی را از دانشکده هنرهای تجسمی نیویورک دریافت کند. آثار او از مکان زندگیش یا مکان هایی که به آنجا رفته و افرادی که با آن ها ملاقات می کند، الهام گرفته شده است.

او با ترکیب تکنیک های دیجیتال و تصویرگری دستیلحظات دلچسبی را درسبک های مختلف به تصویر می کشد. تصویرگری او معمولا به صورت دیجیتال است اما به طور مداوم ابزارها، تکنیک ها و پالت های رنگی جدید را برای توسعه سبک خود بررسی می کند. سیندی نماینده آژانس روشن است.

بهترین تصویرگران 2021_ سیندی کانگ
بهترین تصویرگران 2021_ سیندی کانگ

بهترین تصویرگر 2021_ الکسیس مارکو

یکی از بهترین تصویرگران 2021 الکسیس مارکو است. الکسیس مارکو نماینده هنرمندان مندولا است. او در طول سال ها یک سبک منحصر به فرد بوجود آورده است. شهرت مارکو به دلیل استفاده از سایه های پیچیده و خطوط هندسی است. تکنیک های او ترکیبی از نقاشی دستی و تصویرگری دیجیتال است. Nicke، Pepc co، Gsk، Bmw، Epson از مشتریان او هستند.

بهترین تصویرگران2021_الکسیس مارکو
بهترین تصویرگران2021_الکسیس مارکو

بهترین تصویرگران 2021_ ناتسومی چیکایاسو

ناتسومی چیکایاسو یک تصویرگر از ژاپن و فارغ التحصیل تصویرگری از دانشگاه فالموث در بریتانیا است. آثار او هنر، فمنیسم، علم، مکان ها و تقاطع های آن ها الهام گرفته شده است. او در حال حاضر در توکیو مستقر است . در تصویرسازی سرمقاله، انتقال ایده ها با نمادگرایی و فضاسازی در خطوط رنگ دیجیتال تخصص دارد.

بهترین تصویرگران 2021_ ناتسومی چیکاواسو
بهترین تصویرگران 2021_ ناتسومی چیکاواسو

بهترین تصویرگر 2021_ شنهو حشیه ( Shenho Hshieh)

شنهو حشیه یک تصویرگر آمریکایی او به تصویر کشیده هنر روایی برای روزنامه و مشتریان تجاری مانند Los Angeles Times و Dallas Observer است. او از سال 2015به عنوان فریلنسر مشغول فعالیت است. همچنین به عنوان مربی نیمه وقت در لس آنجلس تدرس می کند.

بهترین تصویرگران 2021_شنهو حشیه
بهترین تصویرگران 2021_شنهو حشیه

بهترین تصویرگر 2021_ الیز واندپلانکه (Elise Vandeplancke)

الیز واندپلانکه تصویرگری است که در کورتریک بلژیک کار می کند. او پس از تحصیل در زمینه طراحی گرافیک و تبلیغات، از یک طراح به یک تصویرگر تبدیل شد.

او می گوید: من دوست دارم روی تصویرسازی های روزنامه کار کنم. در عین حال پوستر، نقاشی های دیواری، برندسازی و تصویرسازی برای تبلیغات، چاپ، انیمیشن یا کتاب نیز انجام می دهم.

بهترین تصویرگر 2021_ لو لی (Loe Lee)

لو لی یک طراح و تصویرگر فریلنسر در شهر نیویورک است. تصاویر عجیب و غریب او، جادو را به زندگی روزمره می آورد و داستان های کوتاه را ثبت روایت می کند. لو لی از تصویرهای دیجیتال گرفته تا طراحی بسته بندی و نصب در مقیاس بزرگ را انجام می دهد. او نماینده Rapp Art است.

بهترین تصویرگران 2021_ لو لی
بهترین تصویرگران 2021_ لو لی

بهترین تصویرگران 2021_ لیزی نات (Lizze Knott)

اوایل امسال لیزی نات لیسانس تصویرگری اش را از مدرسه هنر کمبریج گرفت.او برای خلق آثارش از Photoshop، Procreate استفاده می کند. او برای خلق شخصیت های عجیب و غریب از رنگ ها و ترکیب بندی های جسورانه لذت می برد. یکی از مشتریان اخیر او BBC است. لیزی در جوایز جهانی امسال برنده جایزه بسیار تحسین برانگیز استعدادهای جدید شد.

بهترین تصویرگران 2021_ لیزی نات
بهترین تصویرگران 2021_ لیزی نات

بهترین تصویرگر 2021_ دیون ام بی دی (Dion MBD)

چون اسم دیونیسیوس مهاگا بانجون دجایاساپوترا خیلی سخت بخاطر سپرده می شود، اسم دیون ام بی دی را انتخاب کرد. دیون یک تصویرگر و طراح اندونزیایی استکه بین بروکلین و باندونگ زندگی و کار می کند.دیون BFA تصویرگری خود را از کالج رینگلینگ در فلوریدا گرفت. در آنجا بود که دیون متوجه شد چقدر به ابرها علاقه دارد، این علاقه در کارهای او بسیار مشهود است.

بهترین تصویرگران 2021_ دیون ام بی دی
بهترین تصویرگران 2021_ دیون ام بی دی

بهترین تصویرگر 2021_ گوانگ لیم (Guang Lim)

گوانگ لیم یک تصویرگر و طراح اهل مالزی است که برنده جوایز مختلف شده است.گوانگ در سال 2019 از کالج هنر کالیفرنیا فارغ التحصیل شدو در حال حاضر در نیویورک زندگی می کند. از مشتریان او میتوان به WIRED Quartz, Medium, The Believer, Narratively and Waxsimile Records اشاره کرد. او ایده ها و حالات خلاقانه ای را با استفاده از ضربات و اشکال رسا به تصویر می کشد.

بهترین تصویرگران 2021_ گوانگ لیم
بهترین تصویرگران 2021_ گوانگ لیم

بهترین تصویرگران 2021_ لیام آیزنبرگ (Liam Eisenberg)

یکی از بهترین تصویرگران 2021، لیام آیزنبرگ یک تصویرگر ساکن نیوجرسی است. فارغ التحصیل دانشگاه ایالتی مونتکلیر است و مدرک BFA تصویرگری و انیمیشن خود را در سال 2017 از این دانشگاه گرفته است. همچنیندر سال 2019 مدرک MFA تصویرگری خود را از دانشکده هنرهای تجسمی دریافت کرده است. تلاش او این است که هنر روایی و مفهومی را با طرح های برجسته و رنگ های گرافیکی به تصویر بکشد.

بهترین تصویرگران 2021_ لیام آیزنبرگ
بهترین تصویرگران 2021_ لیام آیزنبرگ

بهترین تصویرگر 2021_ پیتر فوبیا (Peter Phobia)

پیتر فوبیا تصویرگر و انیماتور آلمانی الاصل است که در حال حاضر در نیویورک زندگی می کند. شهرت او بخاطر کارهای متمایز اوست: او امسال در جوایز جهانی تصویرسازی تبلیغات برنده استعدادهای درخشان شد. او بیشتر اوقات فراغتش را به اسکیت سواری می پردازد، عشق او به اسکیت سواری در کارهای او کاملا مشهود است.

بهترین تصویرگر 2021_ آنگوس الیت (Angus Ulyett)

آنگوس اولیت یک تصویرگر اهل بیرمنگام است. او متخصص در طراحی شخصیت و انیمیشن است. او به عنوان یک پسر شهری از محیط شهری خود الهام می گیرد. به همین دلیل توانسته فرهنگ، موسیقی و مد را در آثارش بگنجاند.او از طریق کمیسیون به صورت خلاقانه کار می کند و امیدوار است با توسعه مهارتهایش در آینده فرصت های بزرگی به دست بیاورد.

بهترین تصویرگران 2021_ سوفی کین (Sophie cane)

سوفی کین فارغ التحصیل لیسانس تصویرگری و دانشجوی کارشناسی ارشد علوم ارتباطات است. شهرت او به دلیل استفاده از رنگ های محدود و زنده برای ثبت فضاهای شاد است. او در طیف وسیعی از حوزه های تصویرگری از جمله گواش، چاپ صفحه، برش کاغذ، مجسمه سازی و طراحی دیجیتال کار می کند.

بهترین تصویرگران 2021_ سوفی کین
بهترین تصویرگران 2021_ سوفی کین

منابع ممتاز دیزاین در این مقاله:

creativeboom.com

qodeinteractive.com

مقالاتی که شاید برایتان جذاب باشد

فهرست