banner set office ست اداری ست اداری، ابزار بازاریابی است، نه یک ابزار اداری! همین حالا سفارش دهید

ست اداری چیست؟

ست اداری مجموعه ای از کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه، پاکت اداری، فولدر، دفترچه یادداشت، قبوض پرداخت و دریافت، سندهای ارتباط در داخل شرکت، برچسب های مختلف و … است که روی آن لوگو شرکت را با یک طرح و رنگ خاص چاپ می کنیم. بطوریکه دیدن هر کدام از این وسایل افراد را به یاد شرکت ما بیاندازد. داشتن ست اداری بدلیل هماهنگی در طرح و رنگ، علاوه بر زیبا سازی، به برند ما، هویت می بخشد. پس انتخاب عالی طرح و رنگ ست اداری و هماهنگی آن با کسب و کار، نقش فوق العاده ای در برندسازی و ساخت وجهه و اعتبار عالی برای شرکت ما دارد. بعلاوه استفاده از ست اداری می تواند به اوراق سازمانی ما اعتبار قانونی بخشیده و مانع از کپی برداری آسان از اسناد شرکت می شود.

کارت ویزیت یک وسیله تبلیغاتی متداول است که معمولا روی آن برند محصول، آدرس، راه های ارتباطی با تولیدکننده یا توزیع کننده، به صورت خلاصه نوشته شده است. ابعاد کارت ویزیت ها معمولا کوچک هستند و در طرح ها و رنگ های مختلف طراحی و تولید می شوند. تصور کنید مشتری کالا و خدمت شما را دریافت کرده و به قدری از آن راضی بوده که می خواهد برند و محصولتان را به دیگران هم توصیه کند. کارت ویزیت شما یکی از بهترین ابزار ها برای این کار است. استفاده از رنگ، فونت، تصویر، جنس کارت ویزیت هر چه با کسب و کار شما هماهنگ تر باشد، مشتری بیشتر به شما اعتماد پیدا می کند و راغب تر خواهد شد، حتی برای یک بار هم که شده اجناس شما را ببیند.

در هر سازمان، اداره یا کسب و کار بزرگ و معتبر نگارش نامه ها و اسناد و اوراق در روی برگه هایی انجام می شود که بالای آن اطلاعاتی مانند نام شرکت، حیطه فعالیت ، آدرس و شماره تماس، شماره نامه، تاریخ و …نوشته شده است. به این برگه ها، سربرگ می گویند. سربرگ ها در اندازه های مختلف هستند و استفاده های گوناگونی دارند. بدلیل اینکه روی سربرگ ها نشان رسمی موسسه یا کسب و کار وجود دارد، هر متنی داخل آن ها نوشته شود جزء اوراق رسمی و مهم شرکت ها به حساب می آید، پس باید به شدت از آن ها محافظت شود، تا دیگران نتواند زمینه سوء استفاده را فراهم کند. ممتاز دیزاین در طراحی سربرگ ها با توجه به نوع کسب و کار، حیطه ی فعالیت و داخلی یا بین المللی بودن کسب و کار شما سربرگ های اختصاصی برای کسب و کار تا طراحی می کند.

احتمالا دایره های کوچکی که روی آن ها نوشته یا تصاویر مختلف دارد و نوجوانان آن ها را روی کوله پشتی شان نصب می کنند، دیده اید. به آن ها پیکسل می گویند. مدتی است کسب و کار ها، انجمن های خیریه، سازمان های مردم نهاد، کمپین های انتخاباتی و شرکت های مختلف نیز از این پیکسل ها به عنوان ست اداری بر روی لباس کارمندان خود استفاده می کنند. این کار علاوه بر ایجاد نوعی همدلی بین کارکنان به آن ها یادآوری می کنند سهم آن ها در موفقیت برندشان چقدر مهم و حیاتی است. پیکسل ها با همه ی کوچیکیشان نقش مهمی در هویت درون سازمانی و برندشما در بیرون سازمان یا کسب و کارتان دارد. پس چه قدر عالی می شود ، اگر درست و اصولی طراحی شود. ممتاز دیزاین با استفاده از طرح و رنگ های مناسب با کسب و کار شما، به موفقیت بیشتر برندتان کمک می کند.

یکی از مواردی که مانع از گم شدن نامه ی شما در اداره ها و سازمان های مختلف می شود، پاکت نامه اختصاصی شرکت شماست. در اداره ها و سازمان های دولتی بخاطر حجم بالای نامه نگاری ها امکان گم شدن نامه ها و در خواست ها زیاد است. نامه ای که در پاکت ساده و معمولی گذاشته شده، خیلی راحت تر می تواند در اثر غفلت یا اشتباه یکی از کارکنان اداره گم شود، تا نامه ای که در پاکت اختصاصی یک شرکت است. علاوه بر این خیلی اوقات نامه های شما جنبه ی اطلاع رسانی و تبلیغات به مردم را دارد استفاده از یک طرح جذاب، متناسب با نام و حیطه ی کسب و کار شما حس کنجکاوی مخاطبتان را بیشتر تحریک می کند و باعث می شود نامه تان را باز کرده و مطالعه کند. در نامه نگاری بین شرکت های دیگر هم همین پاکت نامه جذاب به کمک شما می آید و اعتبار شما را در چشم سایر شرکت ها بیشتر می کند. ممتاز دیزاین با طراحی جذاب و حرفه ای پاکت نامه برای کسب و کارتان، به حرفه ای تر نشان دادن برندتان کمک می کند.

در اغلب سازمان ها، ادارات، کسب و کار ها و فروشگاه های بزرگ معمولا هر کدام از کارمندان یک کارت روی سینه ی خود نصب کردند که روی آن مشخصاتی چون نام و نام خانوادگی، سمت و عکس 3*4 روی آن نوشته شده است. استفاده از کارت پرسنلی جذاب، خلاق و حرفه ای سهم زیادی در ایجاد اعتماد برای مخاطبتان دارد. ممتاز دیزاین با طراحی حرفه ای کارت پرسنلی برای کارکنان شما به هویت بیشتر سازمان شما کمک می کند.

فرم استخدام کسب و کار شما یکی از اولین مواردی است که نیروی متقاضی کار در شرکت شما با آن مواجه می شود. خوانا بودن فرم، استفاده از رنگ و فونت هماهنگ با شرکت شما، نوع نگارش سوالات، استفاده از جدول و تصویر در فرم استخدام و متفاوت بودن شکل کلی فرم استخدام شما نقش مهمی در علاقه ی نیروی کار جدید به همکاری با شما و داشتن دید مثبت از برندتان دارد. ممتاز دیزاین با طراحی فرم استخدام جذاب و هماهنگ با کسب و کار شما به برندتان هویت حرفه ای تری می بخشد.

معمولا سازمان ها و کسب و کارها از فرم های رضایت سنجی یا نظر سنجی زیادی استفاده می کنند، که هر کدام کاربرد متفاوتی دارد. برای مثال فرم نظرسنجی از مشتریان برای ارزیابی محصولات و خدمات شرکت، فرم نظر سنجی از کارکنان برای بهبود وضعیت سازمان، فرم رضایت مندی از کارکنان بخش فروش و ….. . فرم نظر سنجی امروزه یکی از زیر مجموعه های ست اداری است که در ابعاد و طرح های گوناگون برای مقاصد متفاوت کسب و کار استفاده می شود. ممتاز دیزاین با توجه به هدف شما از فرم، ماهیت کسب و کار و مخاطب تان فرم های نظر سنجی متنوعی را برای شما طراحی می کند.

یکی از ست های اداری که معمولا در نمایشگاه ها، مراسم بزرگداشت و در دفتر شرکت های دولتی و بازرگانی دیده می شود، پرچم است. پرچم روش خوبی برای جلب توجه مشتریان احتمالی به برند شما است. رنگ بندی، استفاده از پارچه های با جنس مناسب و مرغوب، ابعاد پرچم، قابل شستشو بودن، استفاده از فونت مناسب مواردی است که ممتاز دیزاین در طراحی پرچم برای شما مد نظر قرار می دهد.

تعرفه قیمت ست اداری

هزینه ست اداری در شرکت ممتاز دیزاین به دو بخش هزینه طراحی و هزینه چاپ مربوط می شود. هزینه طراحی ما کاملا مشخص است، اما هزینه چاپ به صورت روزانه تغییر می کند.
ما برای راحتی شما مشتری عزیز ست های اداری را در 3 سطح اختصاصی، طلایی و برنزی طبقه بندی کرده ایم. تا بتوانید پلن مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید. بعد از ثبت سفارش ما برای شما استعلام هزینه می کنیم و پس از بررسی هزینه چاپ، هزینه نهایی را به شما می گوییم تا در صورت موافقت سفارشتان را آماده و به شما تقدیم کنیم.

سطح برنزی

کارت ویزیت
سربرگA4
پاکت نامه A4
فاکتور اختصاصی

 

سطح طلایی

کارت ویزیت
سربرگA4
پاکت نامه A4
مهر فروش
فاکتور اختصاصی
کارت پرسنلی
پرچم
فرم استخدامی
پاکت CD

با ما تماس بگیرید

سطح اختصاصی

کارت ویزیت
سربرگA4
پاکت نامه A4
سربرگ A5
پاکت نامه A5
مهر فروش
فاکتور اختصاصی
طراحی کاتالوگ
کارت پرسنلی
پرچم
فرم استخدامی
فرم نظر سنجی
پاکت CD

با ما تماس بگیرید

فهرست