ساخت موشن گرافیک از یک ایده(چطور از یک ایده، موشن گرافیک بسازیم؟)

چطور از یک ایده موشن گرافیک بسازیم

در مقاله های قبل از موشن گرافیک و کاربرد موشن گرافیک در کسب و کار گفتیم. در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم، چطور ساخت یک موشن گرافیک، از یک ایده انجام دهید. آیا برای شما هم پیش آمده، زمانیکه در اینستاگرام هشتگ موشن گرافیک را به فارسی یا انگلیسی جستجو می کنید، از دیدن بعضی از موشن گرافیک ها به وجد بیایید، ایده بگیرید و بخواهید در همان لحظه، موشن گرافیک خود را بسازید. این انگیزه واقعا فوق العاده است، اما فقط می تواند باعث شود، شما بخواهید یک موشن گرافیک بسازید، اما در روند تولید موشن گرافیک، اتفاقی نمی افتد.

اگر در ایده پردازی یا مراحل تبدیل ایده به موشن گرافیک مشکل دارید، ما کنارتان هستیم و به شما کمک می کنیم.

مرحله پیش تولید موشن گرافیک

تا به حال در محل زندگیتان، یک پروژه ساختمانی دیده اید؟ نجار، برق کار، لوله کش و… همه برای انجام کارهایشان براساس یک نقشه پیش می روند. این نقشه، در ابتدا یک پیش نویس بوده، به مشتری ارائه شده، در آخر بازنگری و تایید شده است.

ساخت یک پروژه موشن گرافیک هم دقیقا شبیه به نقشه ساختمانی است، اگر نقشه پیش نویس شما به درستی به مرحله تایید و بازنگری برسد، راهنما شما در کل مراحل پیش رو در زمان ساخت است و باعث سرعت انجام پروژه و موفقیت بیشتر موشن گرافیک شما می شود.

اگر در مرحله ای از کار نیاز بود به عقب برگردید، یا یک مرحله را حذف کنید، نگران نباشید. بیشتر این مراحل قابلیت جا به جایی دارند.

ساخت موشن گرافیک از ایده

اینکه این ایده از کجا به ذهنتان رسیده، نیاز به فکر کردن زیادی دارد. در نتیجه یک ایده موشن گرافیک می تواند از یک موشن گرافیست مبتدی، یا یک موشن گرافیست حرفه ای، موشن گرافیکی کسل کننده یا فوق العاده هیجان انگیز الهام گرفته شده باشد. مهم نیست چه اتفاقی می افتد، شاه کلید شما الهام گرفتن است.

اینفوگرافیک ساخت موشن گرافیک از یک ایده

موشن گرافیک یک ابزار متقاعدکننده در تبلیغات است و تاثیری ماندگار بر جای می گذارد. پس از آن غافل نباشید و در کسب وکارتان از آن استفاده کنید.

منبع این مقاله: chillibreeze.com

مقالاتی که شاید برایتان جذاب باشد

فهرست