روش قطع پیام تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

قطع پیام تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

شما هم از دست پیامک های مزاحم تبلیغاتی خسته شده اید!! ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه پیام تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول را قطع کنید.

پیام های تبلیغاتی انواع گوناگونی دارند که در ساعات نامعلوم برای شما ارسال می شوند. برخی از آنها محتوای جعلی دارند و با اطلاعات نادرست ما را ترغیب می کنند که در مسابقات شرکت کنیم و با فرستادن اطلاعات از حساب های بانکی و غیره اطلاعات مالی مان را سرقت کنند.

دیگر نگران پیام های مزاحم و سرقت های موبایلی نباشید قطع پیام تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول کار آسانی است که ما به شما آموزش می دهیم.

روش های قطع پیام های تبلیغاتی

1- روش قطع پیام تبلیغاتی

برای قطع پیام تبلیغاتی معمولا هر اپوراتور یک کد را پشتیبانی می کند. بنابراین لازم است کد زیر را در صفحه کلید تلفن همراه تان وارد کنید و هم قدم با ما پیش بروید.

ابتدا ستاره 800مربع را شماره گیری نمایید و کلید call را فشار دهید. برای شما منوی زیر را باز می کنند.

  1. مشاهده سرویس های فعال
  2. قطع خدمات مبتنی بر محتوا
  3. قطع پیامک های تبلیغاتی

مشاهده سرویس های فعال: این گزینه شامل مشاهده پیام هایی می شوند که در ازای دریافت پیام از شارژ شما کم می کنند.

قطع خدمات مبتنی بر محتوا: این گزینه در رابطه با پیام های بالا است که در این قسمت می توانید آنها را قطع کنید.

قطع پیامک های تبلیغاتی: این گزینه برای قطع کردن اکثر پیام های تبلیغاتی است که بیشتر شماره های آن (100012346و 2000012345) از این سامانه ها هستند.

2- روش قطع پیام های تبلیغاتی همراه اول

مشترکین همراه اول می توانند با اراسال پیامک عدد 1 به سامانه 8999 و یا شماره گیری ستاره 8999 مربع اقدام به قطع پیامک های تبلیغاتی خود کنند. روش دیگر آن تماس با سامانه 9991 است که شما درخواست تان را می گویید و انها اقدام به قطع آن می کنند.

اگر به هر دلیلی بعد از قطع کردن پیام ها خواستار دوباره پیام ها بوده اید می توانید عدد 2 را به سامانه 8999 ارسال نمایید تا مجددا برای شما فعال گردد.

3- روش قطع پیام تبلیغاتی ایرانسل

مشترکین ایرانسل، اگر از دست پیام های تبلیغاتی و پیشنهادی ایرانسل خسته شده اید می توانید با ارسال عدد 2 به سامانه 5115 اقدام به قطع پیام های تبلیغاتی خود کنید.

امیدواریم از این مقاله آموزش های لازم را دیده باشید و بتوانید پیام های تبلیغاتی تان را لغو کنید. برای دیدن نمونه کارهای ممتاز دیزاین، از وب سایت ما دیدن فرمایید: momtaz design.com .

مقالاتی که شاید برایتان جذاب باشد

فهرست