جشنواره طراحی نماد کارآفرینی- فستیوال بهمن 1401

جشنواره نماد کارآفرینی

یکی از جشنواره های طراحی ملی در سال 1401، جشنواره طراحی نماد کار آفرینی است. این جشنواره توسط مجمع کارآفرینی ایران که متشکل از کارآفرینان و فعالین اقتصادی در 20 حوزه اقتصادی ایران است.

آشنایی با مجمع کارآفرینان ایران

این مجموعه برای انتقال تجربه و دستاوردهای کارآفرینی به دستگاه های اجرایی و سیاست گذار اقتصادی، کمک به بهبود شرایط اقتصادی و همه گیر شدن فرهنگ کار آفرینی روی کار آمده است. این مجمع با همکاری سایر نهادها، فراخوان کارآفرینان ایران را با نام نماد کارآفرینی برگزار کرده است. هدف مجمع معرفی، ترویج، تجلیل از موثرترین کارافرینان کشور است.

موضوع جشنواره طراحی نماد کارآفرینی

و از تمامی هنرمندان حوزه های هنرهای تجسمی، دعوت می کند طرح های پیشنهادی خود را در قالب المان، تندیس، مجسمه و نمادهای هویتی با رعایت شرایط فراخوان به آدرس دبیرخانه به جشنواره نماد کارآفرینی نشانی: iranef.org ارسال کنند.

زمان ارسال آثار و اعلام نتایج:

زمان ارسال آثار به دبیرخانه: تا 20 بهمن 1401
اعلام نتایج نهایی: از طریق سایت در انتهای بهمن ماه
جوایز: طرح برگزیده اول: دیپلم افتخار و مبلغ 20 میلیون تومان
طرح دوم و سوم: دیپلم افتخار و مبلغ 10 میلیون ریال

تماس با دبیرخانه اجرایی جشنواره:
info@iranef.org- 021-88522774

شرایط ارائه طرح به جشنواره طراحی نماد کارآفرینی:

  1. داشتن ارتباط موضوعی و مفهومی ایده ها و طرح های ارائه شده با موضوع کارآفرینی یا کارآفرینان
  2. در نظر گرفتن ویژگی ها و خلاقیت های لازم جهت نماد کارآفرینی برای ارتباط بصری و گرافیک محیطی و مورد استفاده به عنوان (تندیس، میدان شهری، هویت و…)
  3. اصالت طرح و پرهیز از هر گونه کپی برداری از آثار هنرمندان ایرانی و خارجی از شرایط تایید طرح است و مد نظر داوران قرار می گیرد.
  4. کلیه متقاضیان شرکت در مسابقه قبل از ارسال آثار باید در زمان مقرر در سایت مجمع www.iranef.org/festivalarts ثبت نام نموده و کدرهگیری بگیرند.
  5. اطلاع رسانی مسابقه و توضیحات تکمیلی در سایت اینترنتی مسابقه قرار دارد و شرکت کنندگان باید به صورت مستمر نسبت به بررسی اطلاعیه ها اقدام کنند.
  6. نتایج پس از داوری در سایت قرار میگیرد.

مقاله های مرتبط:
نقش هویت بصری در برندینگ
نحوه انتخاب رنگ های مناسب برای برند

مقالاتی که شاید برایتان جذاب باشد

فهرست