جشنواره استاپ موشن عروسکی (Puppet animation festival 2021)

فستیوال انیمیشن عروسکی puppet animation

ممتاز دیزاین در این مقاله از سلسله مقالات استاپ موشن به معرفی جشنواره استاپ موشن عروسکی و زمان برگزاری جشنواره انیمیشن عروسکی در سال 2021 می پردازد.

برای آشنایی با استاپ موشن و انواع آن مقاله ساخت استاپ موشن را بخوانید.

جشنواره انیمیشن عروسکی

جشنواره انیمیشن عروسکی (استاپ موشن) قدیمی ترین و بزرگترین جشنواره سالانه انگلستان برای کودکان و خانواده های آن هاست. از سال 2000 تا کنون بیش از 250 هزار نفر در نمایش های عروسکی و نمایشی آن بازی و در ورکشاپ های آن شرکت کرده اند.

نمایش عروسکی کودکان در فستیوال نمایش عروسکی اسکاتلند
نمایش عروسکی کودکان در فستیوال نمایش عروسکی اسکاتلند

هر ساله بین 130 تا 160 نمایش عروسکی و فیلم انیمیشن عروسکی و ورکشاپ های آموزشی توسط 18 شرکت برجسته انگلستان تهیه شده و در بیش از 50 مکان در سراسر انگلستان به نمایش در می آید. هر سال زمان جشن عید پاک این شرکت های عروسکی در طول و عرض کشور و جزایر آن سفر می کنند و کارهای خود را در تئاترهای مرکز شهر و سایر فضاهای هنری روستایی به نمایش می گذارند.

علت اصلی دوام جشنواره انیمیشن عروسکی تمایل این عروسک گردانان به طی مسافت های طولانی و ارائه ی کارهای با کیفیت در سراسر اسکاتلند است. مخاطبان روستایی تلاشی را که این هنرمندان برای نمایش کارهایشان با کیفیت هر چه تمام تر انجام می دهند را تشخیص داده و از آن ها قدردانی می کنند. این قدردانی منجر به پویایی ویژه ای در هنگام نمایش می شود که مجریان آن را بسیار ارزشمند می دانند و به آن توجه فراوان نشان می دهند.

جشنواره انیمیشن عروسکی توسط puppet animation scatland تولید می شود. این جشنواره از 27 murch تا 17 april در اسکاتلند برگزار می شود.

شرکت در جشنواره انیمیشن عروسکی

جشنواره انیمیشن عروسکی از برنامه های هنرمندان برای شرکت در جشنواره استقبال می کنند. اگر علاقمندید یک نمایش، ورکشاپ یا فیلم انیمیشن را رزرو کنید با ما در تماس باشید.

چطور نمایشی در جشنواره را رزرو کنم؟

ما در حال حاضر برای رزرو محدودیتی نداریم. لطفا با puppet animation scatland تماس گرفته تا کپی پک های تولید شده برای جشنواره puppet animation scatland 2021 را تحویل بگیرید.

ورکشاپ نمایش عروسکی
ورکشاپ نمایش عروسکی

نحوه ی ارسال اثر برای جشنواره

مهلت ارسال آثار برای جشنواره انیمیشن عروسکی 2021 تمام شده است و ما دیگر کاری را در جشنواره شرکت نمی دهیم. اما در می و آوریل اطلاعیه ای برای جشنواره در سال 2022 منتشر می کنیم. لطفا ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید یا برای دریافت اخبار جدید جشنواره در خبرنامه ما عضو شوید.

برای گرفتن ایده های جذاب می توانید مقاله 45 ایده ساخت استاپ موشن را مطالعه کنید.

راه های ارتباطی جشنواره

شماره تماس : 0131 600 0699

info@puppetanimation.org

Twitter: @PuppetAnimaScot

Instagram: @PuppetAnimaScot

Facebook: @PuppetAnimationScotland

اگر شما هم به ساخت انیمیشن استاپ موشن علاقمند هستید می توانید مقاله صفر تا صد ساخت استاپ موشن در خانه را از دست ندهید.

منبع: www.puppetanimationfestival.org

مقالاتی که شاید برایتان جذاب باشد

فهرست