بنر تیزر تبلیغاتی تیزر تبلیغاتی مهم است برندتان را چطور به مشتری معرفی می کنید. مخاطب شما از طریق این تیزر متوجه می شود: شما چه نیازی از او رفع می کنید؟ چقدر در این زمینه تبحر دارید و آیا می تواند به شما اعتماد کند یا نه؟ بنر تیزر تبلیغاتی همین حالا سفارش دهید

تولید و طراحی تیزر تبلیغاتی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، تبلیغات از شکل سنتی خود فاصله گرفته و تبلیغات بصری در رسانه های تصویری محبوبیت و جذابیت خیلی زیادی پیدا کرده است.
هر کسب و کاری چه برای معرفی، چه برای محبوبیت بیشتر محصولش، نیازمند تبلیغات است. طبق آمار، افراد تبلیغات بصری را به انواع دیگر ترجیح می دهند خصوصا اگر داستانی پشت آن نهفته باشد.

تیزر تبلیغاتی با کیفیت و خلاق باید به گونه ای باشد که توجه بیننده را جلب کند و از بازیگران و یا افراد معروف استفاده کنند تا فرایند اعتماد سازی و ارتباط با مشتری سریع تر پیش رود. در ضمن اینکه از سادگی غافل نشده باشد.

تعرفه هزینه تیزر تبلیغاتی

تعیین کردن هزینه در بازار رقابتی امروزه بسیار کار دشواری است. گاها بالا و یا پایین بودن هزینه برای ساخت تیزر تبلیغاتی به این دلیل است که مجموعه ای که با آن همکاری می کنید اتاق فکر ندارد و یا تیم ایده پردازی قوی دارند. به این دلیل است که برخی شرکت ها هزینه آن را بسیار بالا و یا خیلی پایین تر از استاندارد می گذارند.
ما در مجموعه ممتاز دیزاین بهترین را برای شما می خواهیم و از تمام توان مان استفاده کردیم تا به شما عزیزان بهترین خروجی را بدهیم. می توانید روی ما حساب کنید.

نمونه کار ها

ارائه طرح نهایی

طرح شما به صورت لایه باز و همراه با چندین خروجی مختلف برای شما ارسال می شود,

تسویه حساب نهایی

اکنون که شما طرح را تایید کرده اید و طرح اماده ارسال برای شما است باید تسویه حساب نهایی انجام شود,

ارائه پیش نمایش و ویرایش طرح

ما طرح های تولید شده را برای شما ارسال می کنیم تا شما بهترین آن را انتخاب کنید و دوباره طراح آن را ویرایش می کند,

ایده پردازی و اجرا

سفارش شما توسط تیم ایده پردازی مجموعه پیاده سازی می شود. سپس به دست طراح می رسد تا چند اتود بزند,

قرارداد و واریز بیعانه

جهت اطمینان خاطر شما قراردادی تهیه شده تا تعهدات مان را به شما اعلام کنیم. پس از ثبت قرار داد مبلغی بابت بیعانه واریز می شود

تماس و مشاوره

پس از تماس شما با ممتاز دیزاین، طراحان ما هدف شما از تبلیغ رو شناسایی می کنند و به شما در راستای هدفتان مشاوره می دهند. در ادامه گفتگو بهترین خدمات مورد نیاز شما مشخص می شود
ارائه طرح نهایی
تسویه حساب نهایی
ارائه پیش نمایش و ویرایش طرح
ایده پردازی و اجرا
قرارداد و واریز بیعانه
تماس و مشاوره

تیزر معرفی برند

مهم است برندتان را چطور به مشتری معرفی می کنید. معرفی برند یکی از انواع ویدئوهایی است که نقش زیادی در آشنایی مخاطب با کسب و کارتان دارد. مخاطب از طریق این تیزر متوجه می شود شما می توانید چه خواسته ای یا نیازی از او رفع کنید، چقدر در این زمینه تبحر دارید و آیا می تواند به شما اعتماد کند یا نه؟ پاسخ به همین 3 دلیل کافیست تا به دنبال یک تیزر معرفی برند حرفه ای و جذاب برای کسب و کارتان باشید. تیم ممتاز دیزاین با بیش از 5 سال سابقه در زمینه ی تولید تیزرهای معرفی برند برای کسب و کار های مختلف از جمله: شرکت آی تی- شرکت هاستینگ و سرور- شرکت خدماتی ترنسفر دانشجو- فروش، گارانتی و تعمیرات تجهیزات کامپیوتر- مشاوره و فروش محصولات پوست مو و … فعالیت داشته است.

معرفی محصول

بعد از اینکه مخاطب با برند شما آشنا شد و شمای کلی از کسب و کار تان به دست آورد. زمان ان رسیده است دقیقا به مشتری بگویید کدام محصول یا خدمتی برای ارائه به او دارید. تهیه ی تیزر تبلیغاتی برای معرفی محصولات تان نقش به سزایی در فروش و موفقیت برندتان اجرا می کند. فرقی نمی کند شما ارائه دهنده ی یک خدمت باشید، تولید کننده ی یک محصول یا تنها فروشنده ی محصول. این تیزر به مخاطب شما می گوید اگر محصول یا خدمت a را می خواهد برند شما یک گزینه ی مطمئن برای اوست.

معرفی مجموعه

یکی از سوالاتی که ذهن مخاطبتان را به خود مشغول می کند. این است که آیا می تواند به شما اعتماد کند یا نه؟ ممتاز دیزاین در تیزر معرفی برند به سوالات مخاطب شما درباره ی اینکه: شرکت شما اعتبار قانونی دارد یا خیر؟ مشتری چه طور می تواند با شما تماس بگیرد؟ شرکت شما چند سال سابقه ی فعالیت دارد؟ با چه شرکت هایی همکاری کرده است، روند ثبت سفارش در شرکت شما به چه شیوه ای است و …. را پاسخ می دهد.

پروموشن

خیلی پیش می آید که بخواهید برای محصولاتتان به مناسبت های مختلف مثل عید نوروز، بلک فرایدی، نیمه شعبان و … فروش ویژه داشته باشید. تیزر معرفی رویداد یا پروموشن تیزری است که این فروش ویژه را به مشتری شما اطلاع رسانی می کند. در این تیزر مشتری اطلاعاتی از برند شما، محصولات یا خدمات شما، زمان فروش ویژه و نحوه ی خرید از شما دریافت می کند. اما بیشتر تمرکز تیزر روی زمان و میزان تخفیف شما متمرکز شده است. ما در مجموعه ی ممتاز دیزاین با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تیزر پزوموشن شما را تولید می کنیم.

تعداد تدوین اولیه
تعداد ویرایش
مدت تحویل
2 طرح اماده
2 بار
3روز
2 طرح نیمه آماده
4 بار
5 روز
2 طرح خلاقانه
5 بار
7 روز
فهرست