طراحی بسته بندی

یک بسته بنـدی جذاب و حــرفه ای مــی تواند
هر فردی را مشتری وفادار محصولات شما کند.
بدون اینکه قیمت محصولـتان برایـش مهم باشد.

اهداف طراحی بسته بندی و لیبل

به محفظه ای که کالا در آن قرار گرفته است و باعث محافظت و حمل و نقل راحت تر آن می شود، بسته بندی می گویند. امروزه زیبایی بسته بندی نقش زیادی در فروش محصولات دارد؛ و به نوعی پیام تولید کننده را به خریدار می رساند.
از جمله اهداف بسته بندی محافظت از محصول، درج مطالب و نحوه مصرف بر روی آن، آسان شدن حمل و نقل، استفاده مجدد، قابل بازیافت بودن آن است. توجه به این موارد به شما کمک می کند تا فروش تان را چند برابر کنید.
احتمالا برای شما هم پیش آمده که یک کالا را فقط بخاطر بسته بندی آن خریداری کنید (مانند سس های کچاپ که در بسته بندی خرسی هستند و یا عسل در ظرف هایی شبیه به حیوانات و ..) پس دقت به بازار هدف و داشتن یک طراح حرفه ای، اصل موضوع است. ما در مجموعه ممتاز دیزاین با استفاده از روانشناسی رنگ ها و طراحی جذاب بسته بندی محصولات شما، فروش تان را حداقل دو برابر می کنیم.

اهداف بسته بندی
طراحی لیبل سمنو

طراحی لیبل سمنوپزان

طراحی وکیوم سمنو

طراحی لیبل سمنوپزان

طراحی لیبل محصولات نانوپاک

طراحی لیبل محصولات نانوپاک

طراحی لیبل بسته بندی مواد شوینده

طراحی لیبل محصولات نانوپاک

طراحی بگ

بگ مواد غذایی

طراحی لیبل سمنوپزان

طراحی لیبل سمنوپزان

طراحی بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی برگر

طراحی بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی مواد غذایی

طراحی لیبل سمنوپزان

طراحی لیبل سمنوپزان

طراحی لیبل بسته بندی مواد غذایی

طراحی لیبل سمنوپزان

طراحی باکس پست

باکس پست تک یک

طراحی باکس پست

باکس ارسال کالا

هدف اصلی بسته بندی حفظ محصول در برابر هر نوع آسیب دیدگی است. یک بسته بندی اصولی و حرفه ای محصول را از کارخانه تا فروشگاه و سپس انتقال آن تا منزل شما را بدون هیچ گونه آسیب انجام می دهد. هنگامی که محصول شما در شلف فروشگاه چیده می شود باید به قدری طراحی جذابی داشته باشد که مشتری را به سمت خود بکشد و آن را بازرسی کند؛ و یا حتی اگر آن را نیاز نداشت به دلیل بسته بندی مناسبی که دارد آن را خریداری کنید.
بخش عظیمی از پروسه فروش مربوط به قسمت طراحی آن است و امروزه شرکت ها هزینه کلانی بابت طراحی آن می پردازند.

امروزه قابل بازیافت بودن بسته بندی، یا امکان استفاده ی مجدد بسته بندی مثل جعبه های متنوع پلاستیک فشرده شکلات ها، یا باکس های لباس، یک مزیت خوب برای کسب و کارها است. مشتری زمانیکه می بیند محصولی که خریده در یکی از این بسته بندی هاست، راضی تر است و احتمال اینکه دوباره از همان فروشگاه خرید کند، بیشتر می شود.

هنگامی که شما محصول جدیدی را تولید می کنید، ناگزیر هستید برای معرفی محصول و برندتان اطلاعاتی را در اختیار مشتری خود قرار دهید؛ این اطلاعات می توانند به صورت مستقیم بر روی بسته بندی محصول و یا بسته بندی جعبه ی محصول ذکر شود. ضمن اینکه شما می توانید بروشور کوچکی تهیه کنید و درون جعبه محصول قرار دهید تا مشتری از آن استفاده کند. اما بهترین حالت درج اطلاعات روی محصول است. به عنوان مثال برای ماسک مو شما نیاز دارید تا اطلاعات تان را روی خود محصول درج کنید، زیرا مخاطب شما در حمام است و جعبه آن را در دسترس ندارد و …

امروزه در دنیای عظیم طراحی خلاقیت حرف اول را می زند و مشتریان نیز به طرح های خلاقانه هزینه خوبی می پردازند. به عنوان مثال طراحی بسته بندی ماشین اسباب بازی باید به گونه ای باشد که محصول کاملا توسط مقوا و کارتن مناسب پوشیده شود به گونه ای که در انتقال ضربه نبیند. و طراحی آن باید به گونه ای باشد که توجه کودک 2 تا 10 سال را جذب کند. و یا طراحی جعبه جارو برقی باید از کارتن های مقاوم استفاده شود و طراحی آن مناسب با سلیقه یک خانم خانه دار 20 تا 60 ساله الی … باشد.

پاکت و ساک

طراحی ساک و پلاستیک خرید

مشتریان شما چه به صورت اینترنتی و چه به صورت حضوری از شما خرید کنند. لازم است شما برای حمل و نقل راحت تر کالا را در یک ساک، جعبه یا پلاستیک خرید به مشتری تحویل دهید. حالا تصور کنید، روی این ساک، باکس یا پلاستیک هم لوگو، آدرس و تلفن شما باشد. اولین تصوری که مشتری به محض دیدن آن به ذهنش می رسد این است که فروشگاه اعتبار خوبی دارد. حاضر است از سود خود کم کند تا مشتری بتواند کالا را راحت تر حمل کند. مشتری بعد از آن بارها از این ساک، باکس یا حتی پلاستیک شکیل کسب و کار شما استفاده می کند و بدون اینکه دقیقا متوجه باشد کسب و کار شما را تبلیغ می کند. نکته ای که حتما باید به آن توجه کنید این است که این ساک، جعبه یا پلاستیک توانایی تحمل وزن کالای شما را داشته باشد. مثلا اگر کالای شما لباس عروس است، استفاده از پلاستیک و بگ گزینه مناسبی برای شما نیست. تیم ممتاز دیزاین با توجه به کالا، برند و بودجه شما محصولتان ساک، بگ و پلاستیک طراحی می کند.

سطح
تعداد اتود
تعداد ویرایش
مدت زمان تحویل
سطح A
2 اتود
1 ویرایش
10 تا 12 روزکاری
سطح B
2 اتود
1 ویرایش
8 تا 10 روز کاری
سطح C
1 اتود
1 ویرایش
6 تا 8 روزکاری

طراحی لیبل

لیبل ها، برچسب هایی هستند که روی محصولات زده می شوند. روی آنها اغلب نام کالا، تاریخ تولید و تاریخ انقضا، مواد تشکیل دهنده و نحوه استفاده از محصول و … نوشته شده است. طرح و رنگ لیبل، خوانا بودن فونت لیبل و هماهنگی با محصول و … مواردی است که در زمان طراحی لیبل باید به آن توجه شود. طراحان ممتاز دیزاین با بهره گیری از خلاقیت، علم رنگ شناسی و … با توجه به محصول و کسب و کار شما لیبل اختصاصی برای محصولات تان طراحی می کنند.

لیبل
سطح
تعداد اتود
تعداد ویرایش
مدت زمان تحویل
سطح A
2 اتود
2 ویرایش
12 تا 13 روزکاری
سطح B
2 اتود
1 ویرایش
8 تا 11 روزکاری
سطح C
1 اتود
1 ویرایش
6 تا 8 روزکاری
باکس

طراحی باکس

اگر کسب و کار شما یک فروشگاه اینترنتی است یا مالک یک فروشگاه بزرگ هستید، بهتر است کالای خود را در یک باکس با نام برند خودتان قرار دهید تا مشتری بتواند راحت تر کالا را حمل کند. از جمله ویژگی های باکس اختصاصی، باعث می شود اعتبار بیشتر به برند شما در مقابل مشتری بالا می رود و ضمن اینکه مشتری احساس می کند شما برای او احترام قائل شدید. امروزه بسیاری از کسب و کار ها برای خود باکس اختصاصی طراحی کرده اند تا فروش شان را به وسیله افزایش اعتبار بالا ببرند. علاوه بر آن مسیری که مشتری از فروشگاه شما تا منزل یا مکانی که می خواهد از کالا در آنجا استفاده کند، یک ویترین برای برند شماست، اگر باکسی که برای شما طراحی شده، باکس حرفه ای و زیبایی باشد افرادی که در مسیر باکس را میبینند، کنجکاو می شوند این باکس برای چیست. حالا کافیست نگاهی هر چند کوتاه به باکس بیاندازند و برند شما را ببینند و ترغیب شوند به فروشگاه شما سر بزنند.

سطح
تعداد اتود
تعداد ویرایش
مدت زمان تحویل
سطح A
2 اتود
2 ویرایش
10 تا 13 روزکاری
سطح B
2 اتود
21 ویرایش
9 تا 11 روز کاری
سطح C
1 اتود
1 ویرایش
4 تا 7 روزکاری
فهرست