چند ایده برای درست کردن کارت روز ولنتاین که می توانید خودتان را انجام دهید

ایده کارت روز ولنتاین

یک دسته گل رز و یک شام دو نفره رمانتیک است، اما این موارد بدون دریافت یک کارت به مناسبت روز ولنتاین که یادآور خاطرات باشد انگار چیزی کم دارد. در این پست، چند ایده برای ساخت کارت های روز ولنتاین را پیشنهاد می کنیم که می توانید امسال امتحان کنید. مطمئناً، نشان دادن میزان دوست داشتنتان به کسی باید کاری باشد که در تمام طول سال انجام می دهید، اما چه روزی بهتر از روز ولنتاین برای بیان واضح احساساتتان است؟ در ولنتاین امسال، با کارتی زیبا و حرفه ای تر که هنگام خرید از سوپرمارکت آن را نخواهید گرفت، حرکتی خلاقانه تر و رمانتیک تر بزنید. برای اینکه امسال شخص خاص خود را تحت تاثیر قرار دهید، ما لیستی از چند ایده کارت زیبای روز ولنتاین را جمع کرده ایم تا به شما کمک کنیم برای آن روز آماده شوید.

کارت مینیمالیست

هنگام درست کردن یک کارت با سبک طراحی مینیمال، رنگ ها را ساده و متن را تمیز و مدرن نگه دارید. استفاده از پس زمینه رنگی روشن (مانند نمونه کارت زیر) و حداقل نگه داشتن طرح به چشمگیر کردن کلمات محبت آمیز شما کمک می کند.

ایده کارت روز ولنتاین - کارت مینیمالیست

راهی دیگر برای دستیابی به ظاهری مینیمالیستی، انتخاب یک پالت رنگ کوچک برای کار است. هنگام ایجاد یک طرح ساده برای کارت روز ولنتاین، دو رنگ بهترین کاربرد را در سبک مینیمال خواهند داشت.

نکته طراحی: سعی کنید این رنگ ها را با سفید یا خاکستری برای کارت ولنتاین خود ترکیب کنید:

  • رنگ صورتی
  • خاکستری
  • آبی پاستلی
  • سبز جنگلی
  • زرد کمرنگ

کارت طنز

اگر از آن دسته افرادی هستید که در همه چیز طنز پیدا می کنید، در روز ولنتاین می توانید از این استعدادتان به خوبی استفاده کنید و حتی از جملات بامزه ای که به ذهنتان می رسد در کارتی که برای ولنتاین تهیه می کنید، استفاده کنید. با توجه به اینکه کارت های ولنتاین بامزه نمک روز ولنتاینتان هستند، لازم نیست راه زیادی را برای یافتن کارت های عالی برای ایجاد خنده های مهم دیگر خود بیابید.

ایده کارت روز ولنتاین - کارت طنز

کارت کولاژ عکس

کلاژ عکس یادآور رابطه شما تا کنون است. آن ها به شما و معشوقه تان فرصتی را برای سفر به خط حافظه پیشنهاد می کنند. اگر به دنبال چیزی هستید که چشمگیر و نوستالژیک باشد، کلاژ عکس قلبی را امتحان کنید.

ایده کارت روز ولنتاین - کارت کولاژ عکس

یک کارت کولاژ عکس روز ولنتاین به شما کمک می کند تا یک داستان را به روشی شخصی تعریف کنید. می توانید آن را با یک پیام احساسی برای گذاشتن بیشترین تأثیر تکمیل کنید.

پست شبکه های اجتماعی

جعبه شکلات و گل رز همیشه وجود دارد که می توانید در روز ولنتاین بخرید. در عصر دیجیتال، چه راهی بهتر از گذاشتن یک پست زیبا در روز ولنتاین برای ابراز عشق خود به دنیا وجود دارد؟ ابراز عشق خود را به صورت آنلاین با یک نقل قول الهام بخش یا انگیزشی مانند نمونه کارت زیر پخش کنید.

ایده کارت روز ولنتاین - پست شبکه های اجتماعی

عشق را در روز ولنتاین امسال با یک پست اینستاگرام ولنتاین با قلب قرمز پخش کنید!

کارت کوپن

با طراحی کوپن های قابل چاپ در روز ولنتاین، هدیه ای بدهید که همچنان ادامه خواهد داشت. خواه انجام کار های خانه به ارزش یک هفته باشد، یا پختن شام یا هر چیز دیگر، این کارت برای شخصی است که اعمال محبت آمیز را به چیز های مادی ترجیح می دهد.

ایده کارت روز ولنتاین - کارت کوپن

چند ایده برای کوپن هایی که می توانید امتحان کنید عبارتند از:

  • یک سفر چند روزه به یک شهر ساحلی برای خوردن ماهی و قایق سواری
  • انتخاب فیلم برای آن ها
  • رفتن به کلاس آشپزی یا شیرینی پزی با هم
  • تجربه های جدید و هیجان انگیز چتربازی

کارت گالنتاین

اگر با کسی در رابطه نیستید، همچنان می توانید ولنتاین را با نزدیک ترین دوستان خود جشن بگیرید. یک کارت برای دوستان خود بسازید و یک روز کامل از فعالیت ها را برنامه ریزی کنید تا اهمیتی که برای یکدیگر دارید را جشن بگیرید.

ایده کارت روز ولنتاین - کارت گالنتاین

کارت دستور غذا

در این روز ولنتاین دستور العملی برای عشق به دیگری بنویسید. هر چیزی که رابطه شما را خاص می کند را در آن بگنجانید.

ایده کارت روز ولنتاین - کارت دستور غذا

کمی زمان خوب، مقداری ادویه عشق، مشتی آغوش. هر روز با شادی، خنده و صبر هم بزنید. خدمت گرم، با شفقت و احترام.

کارت پستال

اگر در یک رابطه راه دور هستید و می خواهید به نیمه دیگر خود بفهمانید که به او فکر می کنید، یک کارت پستال یک حرکت عالی است. روز معشوقتان را بسازید: در مورد باز کردن صندوق پستی و پیدا کردن یک کارت پستال چیز خاصی وجود دارد. رابطه های راه دور می توانند سخت باشند. می توانید کارت پستالی مانند این کارت پستال فرانسوی برج ایفل قرمز را درست کنید و بفرستید، تا بدانند که در روز ولنتاین به آن ها فکر می کنید.

ایده کارت روز ولنتاین - کارت پستال

کارت میکس تیپ

قبل از دوره پخش آنلاین و دانلود موسیقی، میکس تیپ وجود داشت. میکس تیپ روشی متفکرانه برای تنظیم موسیقی برای کسی است که دوستش دارید.

ایده کارت روز ولنتاین - کارت میکس تیپ

هنگامی که میکس تیپ یا پلی لیست خود را تنظیم کردید، موضوع آهنگ ها را با کارتب که برای ولنتاین می سازید انطباق دهید.

کارت شعر

اگر می خواهید با یک حرکت عاشقانه بزرگ بزنید، با یک شعر بگویید “دوستت دارم”! من مطمئن هستم که افراد زیادی هستند که به گفتن شعر علاقه دارند و حتی استعداد فراوانی در انجام این کار دارند. این بار از این استعداد استفادخه کنید و شعری که برای معشوقتان می نویسید را در کارت ولنتاین جایگذاری کنید و به او بدهید.

ایده کارت روز ولنتاین - کارت شعر

به یاد داشته باشید که از صمیم قلب صحبت کنید، از کلیشه ها دوری کنید و پیامتان را واقعاً شخصی کنید. اگر این موارد را به خوبی رعایت کنید این می تواند یکی از عالی ترین ایده ها برای درست کردن کارت ولنتاین باشد.

کارت عشق به خود

اگر روز ولنتاین را به عنوان یک سینگل قوی و مستقل می گذرانید، برای خود یک کارت بنویسید. در مورد همه چیز هایی که می خواهید در سال آینده به دست آورید صحبت کنید. یا از آن به عنوان فرصتی برای نوشتن آنچه در مورد خود دوست دارید و تحسین می کنید استفاده کنید. به هر حال همیشه گفته اند که مهم ترین چیز قبل از دوست داشتن دیگران این است که خودتان را دوست داشته باشید.

ایده کارت روز ولنتاین - کارت عشق به خود

حتی اگر سینگل نیستید، کاملاً توصیه می‌ کنیم در روز ولنتاین کمی به خودتان هدیه دهید زیرا، شما لیاقت آن را دارید!

کارت GIF

عشق خود را با یک کارت تبریک به صورت GIF ابراز کنید. این یادگاری های بامزه در حال پر کردن اینترنت هستند. اگر یک عکس ارزش هزار کلمه را داشته باشد، مطمئناً ارزش یک GIF حتی بیشتر خواهد بود. اگر به دنبال چیزی برای متعجب کردن عزیزتان هستید، سعی کنید این نوع کارت روز ولنتاین را در نطر داشته باشید.

کارت با موضوع غذا

اگر غذا راهی برای رسیدن به قلب عزیزتان است، یک کارت با مضمون غذا راهی عالی برای نشان دادن این است که واقعاً زبان عشق معشوقتان را می‌ دانید.

ایده کارت روز ولنتاین - کارت با موضوع غذا

ممکن است درباره اینکه زیتون در پیتزا خوب است یا نه موافق نباشید، اما مطمئناً می‌ توانید موافق باشید که یک شام صمیمی راهی عالی برای گذراندن روز ولنتاین با هم است.

کارت گل

گل ها به طور سنتی با روز ولنتاین ارتباط خوبی دارند، اما این بدان معنا نیست که شما نیاز به خرید یک دسته گل دارید. در عوض، یک کارت روز ولنتاین که با گل هایی مانند این کارت زیبا در مثال زیر تزئین شده است، طراحی کنید.

ایده کارت روز ولنتاین - کارت گل

امیدواریم این پست برای شما جالب و مفید بوده باشد و توانسته باشید چند ایده برای درست کردن کارت روز ولنتاین پیدا کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایده های تبلیغات ولنتاین می توانید به پست دیگر ما مراجعه کنید.

منبع: canva

مقالاتی که شاید برایتان جذاب باشد

فهرست