9 برندی که با استاپ موشن مارکتینگ خود را کشتند(stopmotion marketing)

استاپ موشن مارکتینگ

شاید کمی کلیشه ای باشد که بگوییم ما عاشق استاپ موشن هستیم، اما این حقیقت دارد. فراتر از کارکرد موثر به عنوان یک استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی، استاپ موشن ها برای تزریق خلاقیت به فکر بسیار عالی هستند. با پخش خودکار اینستاگرام (و اکنون پینترست!) پس از اسکرول، این یک راه مطمئن برای جلب نظر بینندگان از راه جان بخشی به اشیا است. حتی افرادی که توجهی به آن ندارند. فقط 1.7 ثانیه طول می کشد تا توجه مخاطبان را به خود جلب کنید – به همین دلیل است که استاپ موشن به خوبی به بازاریابی کمک می کند. ما معتقدیم که استاپ موشن مارکتینگ آینده است و ما نسبت به آن بسیار هیجان زده هستیم!

اینجا در Life Lapse، ما واقعاً معتقدیم که می‌توانید ویدیوهای استاپ موشن در سطح حرفه‌ای را مستقیماً با گوشی موبایلتان بسازید. می‌توانید عکس‌ها را به برنامه وارد کنید، فیلم های خود را از یک DSLR یا نقطه و عکاسی اضافه کنید، یا (مورد علاقه ما) ویدیوهای استاپ موشن را مستقیماً درون برنامه بگیرید. برنامه ما به شما امکان می دهد در همان سطح 87٪ از مشاغلی باشید که از ویدیو به عنوان ابزار بازاریابی استفاده می کنند – و شما می توانید آن را از روی مبل خود انجام دهید.

مختصری از ایده ها یا نحوه شروع؟ ما آموزش های زیادی برای شما داریم. به طور جدی. خیلی زیاد هستند. و اگر کمی نگران تجهیزات خود هستید، در اینجا نحوه ساخت سه پایه از وسایل خانه آورده شده است! برندسازی استاپ موشن کاملاً قابل دستیابی است، حتی برای افراد انفرادی و مشاغل کوچک.

اگر به دنبال ایده استاپ موشن برندتان هستید، مقاله استاپ موشن کسب وکار و 45 ایده استاپ موشن را بخوانید!

استاپ موشن شیرین هرشل قلب ما را به درد می آورد که دوباره دانشجو باشیم!

هرشل Herschel

استاپ موشن شیرین هرشل قلب ما را به درد می آورد که دوباره دانشجو باشیم!

نالژن Nalgene

استاپ موشن را با Nalgene به فضای باز بیاورید!

ویسی Vessi

ما جدیدترین استاپ موشن‌های Vessi را دوست داریم، و حتی بیشتر دوست داریم که بدانیم تقریباً همسایه هستیم.

مزارع کالیفیا Califa Farms

اگر استاپ موشن Califia Farms در سطح بعدی به نظر می رسد، به این دلیل است که توسط یک سازنده حرفه ای استاپ موشن انجام می شود.

نوردستروم Nordustrom

چیزی نیست که بیشتر از محتوای استاپ موشن برندهای بزرگی مانند Nordstrom دوست داشته باشیم.

استاپ موشن مارکتینگ نوردستورم

آنی Annie s

مک و پنیر هم از نظر بصری و هم در شکم ما زیباست! 🧀 هیچ چیز به اندازه یک تخت خواب مجلل رضایت بخش نیست.

استاپ موشن مارکتینگ آنیز

ایکیا Ikea

جدیدترین ویدیوی استاپ موشن ایکیا قلب ما را دزدیده است، تقریبا بیشتر از کوفته‌های آنها.

استاپ موشن مارکتینگ نیکس Knix

یکی دیگر از برندهای کانادایی که دوستش داریم. ما نمی توانیم از استفاده فوق العاده Knix از استاپ موشن برای بازاریابی رسانه های اجتماعی سیر شویم!

مال زمین Earth s Own

ما کاملاً شیفته شرکت‌های کانادایی، مانند Earth’s Own هستیم.

آیا به ایجاد چند کمپین بازاریابی استاپ موشن خودتان علاقه دارید؟ حتما برنامه ما را دانلود کنید و ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا از آخرین اطلاعات مطلع شوید. آیا می‌خواهید چند برند دیگر را ببینید که از کمپین‌های بازاریابی استاپ موشن استفاده می‌کنند؟ ببینید Starbucks، Sephora و Madewell چگونه از استاپ موشن در رسانه های اجتماعی استفاده می کنند.

اگر به ساخت استاپ موشن علاقه دارید، مقاله ساخت استاپ موشن در خانه را بخوانید.

منبع: stopmotionapp.com

مقالاتی که شاید برایتان جذاب باشد

فهرست